واكنش سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو

واكنش سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو

به گزارش لباس نو سخنگوی سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو واكنش نشان داد.به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه درباب نظارت بر افزایش قیمت خودرو ها اظهار نمود: ضابطه مند شدن قیمت خودرو از مواردی است كه در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم.

وی با اشاره به افزایش قیمت بی ضابطه ۱۰ میلیون تومانی به صورت روزانه بعضی از انواع خودرو، اضافه كرد: سقف قیمتی خودرو باید از طرف مراجع نظارتی تعیین شود تا سازمان تعزیرات بتواند به گرانفروشی در این عرصه رسیدگی كند و آماده هستیم در صورت تعیین ضابطه برای قیمت خودرو و همین طور گزارش دستگاه های نظارتی همچون اتحادیه ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت به تخلفات در این عرصه در اسرع وقت و حتی در ایام تعطیل رسیدگی می نماییم.

سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی در مورد قیمت گذاری خودرو در سایت های فروش، اظهار نمود: از دادستانی تقاضا می نماییم به نرخ گذاری در سایت های فروش ورود كنند چونكه قیمت سازی در این سایت ها یكی از دلیلهای افزایش بی ضابطه قیمت خودرو است.

به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی كه درباب افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواهان نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف‎كنندگان دراین زمینه شد.

رئیس قوه قضائیه تاكید كرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در روزهای پایانی سال مانع افزایش كاذب قیمت كالاها شده و اجازه ندهند مردم دراین زمینه نگران شوند.
1398/11/21
00:03:18
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: سایت , صنعت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس نو