كمتر بانك بروید!

كمتر بانك بروید!

لباس نو: طبق اعلام مجموعه بانكی كشور، مشتریان باید برای مقابله با شیوع ویروس كرونا تا حد امكان كارهای بانكی خودرا به صورت غیرحضوری بوسیله اینترنت بانك، همراه بانك و تلفن بانك انجام دهند.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، طبق اعلام مجموعه بانكی كشور مشتریان می توانند برای مقابله با شیوع ویروس كرونا تا حد امكان كارهای بانكی خودرا به صورت غیرحضوری بوسیله اینترنت بانك، همراه بانك و تلفن بانك انجام دهند. همین طور در صورتیكه مجبور به حضور در شعب بانكی هستند باید حداقل فاصله یك متری با كارمندان بانك و دیگر مشتریان را حفظ كنند.
البته اگر مشتریان علایم بیماری دارند باید كار بانكی و مراجعه به شعب بانكی را به تعویق بیندازند.
براین اساس، تاكید شده كه جهت استفاده از دستگاه های خودپرداز، پایانه غیرنقدی، كارتخوان و دستگاه نوبت دهی در بانك ها از دستكش یا یك شی یك بار مصرف استفاده گردد. همین طور سیستم بانكی به مشتریان تاكید دارد بجای دریافت پول نقد از حواله (ساتنا، پایا، كارت به كارت) و چك های بانكی استفاده كنند.
همین طور برای پیش گیری از شیوع ویروس كرونا در شعب بانكی، مشتریان نباید از فرم های خام رها شده روی باچه را استفاده كنند و از كارمند مستقر در باجه بخواهند فرم مورد نظر را در اختیارشان قرار دهد. همین طور برای حفظ نكات بهداشتی، هر مشتری باید از خودكار شخصی استفاده نماید.
در این میان مشتریان بانك ها می توانند بوسیله مركز ارتباطات بانكهای مربوطه خود كه پاسخگوی سوالات شان هستند، كمك بگیرند و مراجعات شان به شعب بانكی را كاهش دهند.
در این میان بانك ملت نیز از مشتریان خود درخواست كرده كه باتوجه به شیوع ویروس كرونا امور بانكی خودرا حتی الامكان به صورت غیرحضوری انجام دهند تا از همه گیر شدن این ویروس جلوگیری شود.
همین طور مدیرعامل بانك ملی اعلام نموده كه باتوجه به اینكه چهار كارمند در چهار بانك مختلف به سبب مبتلا شدن به ویروس كرونا به سبب ازدحام جمعیتی كه در بیشتر شعب است، فوت شده اند؛ مجموعه بانكی كشور از مشتریان درخواست دارد عمده امور بانكی خودرا بوسیله سامانه ها و اپلیكیشن های بانكی انجام دهند كه دراین راستا خدمات و تسهیلاتی از قبیل افزایش سقف نقل و انتقالات بانكی، تمدید تاریخ كارت های بانكی سر رسید شده و... نیز ارائه شده است.
به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، از اول اسفند تابحال شیوع ویروس كرونا در كشور به صورت رسمی اعلام گردید كه تا ظهر امروز ۲۹۲۲ نفر موارد ابتلای قطعی و ۹۲ تن موارد فوتی ناشی از مبتلاشدن به این ویروس در كشور گزارش شده است.
منبع:

1398/12/14
22:16:11
5.0 / 5
4206
تگهای خبر: اینترنت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس نو