وزیر صنعت:

هپكو به تولید نشسته است، حفظ وضعیت موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپكو

هپكو به تولید نشسته است، حفظ وضعیت موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپكو

لباس نو: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با برنامه ای كه دولت برای هپكو دارد نه تنها وضعیت موجود در این شركت حفظ میگردد بلكه قابل ارتقاء باز خواهد بود.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، منطقه مركزی، رضا رحمانی در جریان بازدید از شركت هپكو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه شاهد به تولید نشستن هپكو هستیم و فعالیت و كار و تلاش در این مجموعه در جریان است. این واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشته و كارگران و مدیران آن با انگیزه در حال كار هستند.
وی با بیان این كه استان مركزی یكی از قطب های صنعتی كشور است اظهار داشت: حتما برنامه های مختلفی برای فعالسازی ظرفیت تولید استان و كشور در دستور كار است.
وزیر صنعت با بیان این كه برنامه دولت و وزارت صنعت حفظ و تامین خطوط تولیدی است، اظهار داشت: فعال شدن همه واحدهای تولیدی كشور در اولویت است و همه استانداران و دولت پیگیر این مهم هستند.
رحمانی حفظ خطوط تولیدی را به مدلول حفظ اشتغال دانست و اظهار نمود: امروز یكی از برنامه های اولویت دار دولت تكمیل پروژه های نیمه تمام خاصه پروژه های دارای بیشتر از ۶۰ درصد پیشرفت است و نوسازی صنایع در اولویت قرار دارد. ظرفیت های مالی و حمایت مالی خوبی در این راستا در نظر گرفته شده است و هرگونه حمایت را اعمال خواهیم كرد.
وی ادامه داد: بر طبق برنامه، فعالسازی معادن كوچك كشور در دستور كار است و می توان تامین ماشین آلات مورد نیاز در این زمینه را از راه هپكو انجام داد. بخشی از تولیدات و سفارشات شركت هپكو باز مربوط به شركت راهداری كشور است. با برنامه ای كه دولت برای هپكو دارد نه تنها وضعیت موجود حفظ میگردد بلكه قابل ارتقاء باز خواهد بود.1397/09/15
13:37:37
5.0 / 5
4463
تگهای خبر: اشتغال , تولید , صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لباس نو