رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

بستر جهش تولید آماده است

بستر جهش تولید آماده است

به گزارش لباس نو رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: معیشت و اقتصاد مردم تنها با «جهش تولید» رونق پیدا می كند.


به گزارش لباس نو به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با نامگذاری سال ۹۹ به سال «جهش تولید» از جانب مقام معظم رهبری، تصریح كرد: مهمترین مبحث در كشور ما معیشت و اقتصاد مردم است و این مورد سامان پیدا نخواهد كرد، مگر با رونق و جهش در تولید.
وی ادامه داد: برای رسیدن به جهش تولید، مؤلفه های مختلفی مؤثر است، یكی بحث افزایش اقتدار و امنیت در مرزها و در داخل كشور است، تا زمانی كه امنیت كاملاً تأمین نشود اساسا هیچكس در هیچ كاری موفق نمی گردد، چونكه امنیت پیش نیاز همه موفقیت ها است. در این حوزه نیروهای مسلح رسالت بسیار سنگینی دارند و خوشبختانه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در این سال ها ثابت كرده اند در حوزه امنیت آفرینی از كار آمدی لازم برخوردار می باشند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح كرد: نكته دیگر در حوزه اقتصاد و جهش در تولید، مسئله هم افزایی دستگاه ها با یكدیگر است كه بسیار مهم و كلیدی است. یعنی لزوم هم افزایی بین دولت، قوه قضائیه قوه مقننه، مردم و كارآفرینان است تا ان شاءالله بتوانیم به اوج تولید اقتصادی برسیم و تا زمانی كه هم افزایی صورت نگیرد، اساسا هدر رفت انرژی ها را به دنبال خواهد داشت.
محمد حسنی خاطرنشان كرد: در این حوزه دولت باید همچنان محور اقدامات باشد، طبق فرمایش فرمانده معظم كل قوا دولت وسط میدان است، ایشان در پیام نوروزی خود هم اشاره كردند كه دستگاه ها دارند كار خویش را انجام می دهند، البته این فرمایش رهبر معظم انقلاب بدین معنا نیست كه دستگاه های مسئول هیچ اشكالی ندارند اساسا اشكلاتی وجود دارد ولی در پرتو همدلی بین ملت، قوه مجریه، قوه قضائیه و قوه مقننه همه مشكلات قابل حل و رفع بوده و زمینه ساز تحقق شعار سال خواهد شد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: نكته بعد نگاه به درون است، شاید مهم ترین گلایه از متصدیان امور اقتصادی كه هم رهبر معظم انقلاب و هم نخبگان جامعه داشته و دارند نگاه به ظرفیت های بیرون و غفلت از ظرفیت های درون كشور است. تدابیری كه رهبر معظم انقلاب عرضه فرمودند چراغ راهی برای ماست كه می تواند ما را از وضع موجود به سطح مطلوب برساند.
وی ادامه داد: كشور ما بحمدالله از نیروی انسانی كارآمد و عناصر نخبه برخوردار می باشد و هم اندیشمند در حوزه اقتصاد داریم، زمین و آب كافی است بنابر این بستر جهش در تولید آماده است. تنها چیزی كه باید بیشتر تقویت شود پیدایش یك اراده قوی برای قطع امید از بیرون و توجه و تمركز حداكثری به ظرفیت های درون است كه این هم تنها با پیروی از تدابیر رهبر حكیم انقلاب ممكن خواهد بود، به امید آن روز ان شاءالله.1399/01/02
23:10:47
5.0 / 5
3152
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس نو