سازمان هواپیمایی:

پروازهای كشور با محدودیت انجام می شود

پروازهای كشور با محدودیت انجام می شود

به گزارش لباس نو معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: به علت نقش حمل و نقل هوایی در پشتیبانی و تأمین اقلام ضروری و فوری پروازها با عنایت به نیاز مراكز استانها برقرار و در مسیرهای غیر ضرور متناسب با درخواست استانداران و تایید مقامات ذیربط با محدودیت های لازم اعمال می شود.


مرتضی دهقان اظهارداشت: با عنایت به سفارش های انجام شده در خصوص كاهش سفرها و اعمال محدودیت در ترددها به منظور توقف چرخه انتشار ویروس كرونا و كاهش بیماری های ناشی از آن، به اطلاع مسافران بخش هوایی می رساند از انجام سفرهای غیر ضرور خودداری و مسافرت های خویش را به حداقل كاهش دهند.
وی ادامه داد: به منظور كاهش شیوع بیماری و پیشگیری از انتقال آن به سایرین، در فرودگاهها، تست های غربالگری انجام و از ادامه سفر مسافران مشكوك به بیماری ممانعت بعمل می آید.
دهقان سفارش كرد در حین سفر و حضور در فرودگاه و هواپیما از ماسك استفاده گردد و رعایت سفارش های بهداشتی بعمل آید.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری افزود: فرودگاهها و شركت های هواپیمایی ملزم به انجام سفارش های بهداشتی در ضد عفونی اماكن عمومی همچون ترمینالها و هواپیماها هستند و بر مبنای مقررات ابلاغی اقدامات لازم را انجام می دهند.
وی ادامه داد: با عنایت به این كه انجام پرواز علاوه بر جابجائی مسافران نقش پشتیبانی در تأمین اقلام ضروری و فوری هم داراست بنابراین با عنایت به نیاز مراكز استانها پروازها برقرار بوده و در مسیرهای غیر ضرور با عنایت به درخواست استانداران و تایید مقامات ذیربط محدودیت های لازم اعمال می شود.1399/01/08
23:18:22
5.0 / 5
3589
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس نو