آخرین وضعیت افزایش قابلیت اطمینان پالایشگاه سوم پارس جنوبی

آخرین وضعیت افزایش قابلیت اطمینان پالایشگاه سوم پارس جنوبی

به گزارش لباس نو مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی اظهار داشت: از مهم ترین فاكتورهای عملكردی پالایشگاه سوم، می توان به افزایش یك درصدی قابلیت اطمینان پالایشگاه در سال 1398 نسبت به سال 1397 و رسیدن به قابلیت اطمینان 99.6 اشاره نمود.


محمد شفیع موذنی، در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: سال ۱۳۹۸ برای پالایشگاه سوم با موفقیت سپری شد و در این سال فازهای ۴ و ۵ باتوجه به نقش مهم گاز و سایر محصولاتشان نقش مهمی را در تامین انرژی كشور و رفع نیازهای صنایع وابسته ایفا كردند.
ایشان سپس درباب سایر دستاوردهای فازهای ۴ و ۵ مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: كاهش ۱۰ درصدی شاخص زمانی تعمیرات اساسی و كاهش سه درصدی شاخص flare index (به مدلول كاهش میزان فلرینگ) از دیگر كارهای صورت گرفته در سال قبل است.
مدیر پالایشگاه سوم با اشاره به افزایش سه درصدی رضایت مندی مشتریان این پالایشگاه اظهار داشت: سال قبل شاهد كاهش چشم گیر شاخص حوادث پالایشگاه و افزایش یك واحدی شاخص در دسترس پذیری تجهیزات حیاتی فازهای ۴ و ۵ نیز بودیم.
وی با اعلان اینكه محصول اتان در ایجاد زنجیره ارزش در پتروشیمی های پایین دست بسیار حیاتی می باشد، اظهار داشت: پالایشگاه سوم در بهترین شرایط و بدون وقفه این محصول با ارزش را در اختیار پتروشیمی ها قرار داده است.
بگفته وی موفقیت در موارد یاد شده مرهون دقت نظر، در راهبری واحدهای زیر مجموعه پالایشگاه و اجرای اقدامات اصلاحی مناسب در سال ۱۳۹۸ است.
منبع:

1399/01/31
11:38:24
5.0 / 5
3574
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لباس نو