نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها

نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها

به گزارش لباس نو كاركنان تعاونی های سهام عدالت، با نگرانی نسبت به احتمال انحلال این تعاونی ها به دنبال آزادسازی سهام عدالت، امروز مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع كردند.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، بعد از آغاز فرآیند آزادسازی سهام عدالت صحبت هایی در مورد احتمال انحلال تعاونی های سهام عدالت در شهرهای مختلف عنوان شد که در همین راستا امروز یکشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۱ تعدادی از کارکنان شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی در اعتراض به احتمال انحلال تعاونی های شهرستانی سهام عدالت، در مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کردند.
یکی از کارکنان شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: انحلال تعاونی های سهام عدالت باعث بیکار شدن کارکنان این تعاونی ها پس از ۱۴ سال سابقه کار بیمه ای می شود. حال که این طرح عظیم سهام عدالت با زحمات پرسنل این تعاونی ها و دستور مقام معظم رهبری برای آزاد کردن سهام عدالت به ثمر نشسته است دولت باید برای آینده شغلی این افراد که اکثرشان معلول، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند چاره ای بیندیشد.
به گفته وی، حقوق و دستمزد و حق بیمه تأمین اجتماعی مربوط به سنوات ۹۷ و ۹۸ و دوماهه اخیر این کارکنان توسط سازمان خصوصی سازی پرداخت نشده است.


1399/02/21
23:11:35
5.0 / 5
3422
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس نو