گلمرادی:

مجلس یازدهم فكر نكند با گفتمان فعلی اش مسائل را حل می كند

مجلس یازدهم فكر نكند با گفتمان فعلی اش مسائل را حل می كند

به گزارش لباس نو یك عضو نمایندگان ولایی مجلس دهم خطاب به منتخبین مجلس یازدهم اظهار داشت: احساسی با موضوعات برخورد نكنید؛ فكر نكنید با گفتمانی كه الان دارید مسائل حل می شود.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، علی گلمرادی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تسلیت به مناسبت شهادت تعدادی از نیروهای دریایی ارتش اظهار داشت: یکی از اشکالات اساسی در عدم توسعه کشور نگاه کوتاه مدتی بود که در دهه اخیر از جانب مسئولان شکل گرفت و نتیجه این برنامه ها وضعیت آزاردهنده امروز است.
این عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که «سه سفارش به دولت، مردم و منتخبین مجلس یازدهم دارم» اظهار نمود: عده ای از مسئولان پایبند نظام هستند در کنار آنها افراد کم تعهد و مسئولیت ناپذیر هم وجود دارد. مبادا به خاطر این مسئولان بی تعهد نسبت به آرمان های نظام دلسرد شویم. سفارش سردار شهید قاسم سلیمانی بهترین راهنما و رهنمود است که از سفارش این بزرگوار برای پشتیبانی از ولایت فقیه استفاده نماییم لطمه به ولایت فقیه یعنی لطمه به نظام.
نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت ها می آیند و می روند. اگر کاری نکنند به خودشان ظلم کرده اند. به دولتمردان می گویم که خوب عمل نکردید. در این کشور گروهی ماهواره نظامی به هوا می فرستند مگر می شوند ماهواره بفرستید اما نتوان خودروی مناسبی برای مردم تولید کنید؟ یا نمی توانیم یا نمی خواهیم. باتوجه به اقداماتی که در حوزه امنیت انجام می شود نتوانستن مردود است. پس نمی خواهیم. این نخواستن خیانت بزرگی است که شما هیچ دفاعی از آن ندارید.

وی در انتقاد از افزایش حجم نقدینگی کشور، اظهار نمود: در سال ۱۳۹۲، ۵۰۰ هزار میلیارد نقدینگی داشتیم که امروز چهار برابر شده است. افزایش نقدینگی یعنی بی اعتبار شدن فرهنگ تولید و کار خلاق است. نتیجه اش همین فضای دلالی و واسطه گری است که جای خلاقیت را گرفته است.

گلمرادی خطاب به منتخبین مجلس یازدهم اظهار داشت: احساسی با موضوع برخورد نکنید فکر نکنید با گفتمانی که پیش از ورود به مجلس شورای اسلامی داشتید و داریم مسائل حل می شود. مسائل کشور بر طبق فهم، درک، عقلانیت، همگرایی و همبستگی حل می شود. از تجارب نمایندگان استفاده کنید.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در آخر نطق خود اظهار نمود: خوزستان کارگاه تولید و اقتصاد کشور است به مثابه یک گاو شیرده با او برخورد نکنید تلاش کنید مسائل و مشکلات این استان حل شود.
منبع:

1399/02/23
13:50:44
5.0 / 5
2789
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس نو