زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز معین نمی باشد

زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز معین نمی باشد

لباس نو: رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اعلام نمود كه ستاد ملی مقابله با كرونا هنوز تصمیمی برای بازگشایی مشاغل پرخطر كه اغذیه فروشی ها نیز جزو آنها هستند، نگرفته است.اسداله احمدی شهریور در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه بوسیله اتاق اصناف برای بازگشایی اغذیه فروشی ها به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاداتی ارائه دادیم، اظهار نمود: در این پیشنهاد عنوان کردیم که اغذیه فروشی ها می توانند با تعداد صندلی کمتر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی افزود: ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز تصمیمی برای فعالیت مشاغل پرخطر که صنف اغذیه فروشی نیز جزو آن است، نگرفته و هنوز زمان بازگشایی این اصناف معین نمی باشد و بنظر می رسد تا اختتام ماه رمضان ادامه داشته باشد.

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران با اشاره به اینکه ۹۰ درصد صنف اغذیه فروشی تعطیلست و تنها ۱۰ درصد به صورت بیرون بر به فعالیت خود ادامه می دهند که این اقدام هم به سبب کاهش فروش، توجیه اقتصادی ندارد، اظهار نمود: امیدوارم ستاد ملی مقابله با کرونا هرچه سریعتر اجازه بازگشایی دهند.

به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در کشور خیلی از مشاغل پرخطر همچون رستوران ها و اغذیه فروشی ها به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمدند تا با این اقدام از تجمع افراد و احتمال گسترش این ویروس جلوگیری شود.

منبع:

1399/02/27
15:17:12
5.0 / 5
2991
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس نو