اعلام آمادگی یك نهاد سینمایی برای همكاری هنری با ارتش

اعلام آمادگی یك نهاد سینمایی برای همكاری هنری با ارتش

لباس نو: مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج در نامه ای به معاون هماهنگ كننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این سازمان را جهت همكاری در زمینه های هنری و رسانه ای اعلام نمود.


به گزارش مرکز ارتباطات و رسانه سازمان هنری رسانه ای اوج، احسان محمدحسنی مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج در نامه ای به دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این سازمان را جهت همکاری در زمینه های هنری و رسانه ای اعلام نمود.
در متن نامه مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج آمده است که گلایه شما از برخی آثار هنری تولید شده در نهادها و سازمان های فرهنگی هنری کشور درباره ارتش جمهوری اسلامی، نشان از انگیزه جنابعالی برای ایجاد تحولی جدی و عمیق در تولیدات هنری و رسانه ای در رابطه با مجاهدت های فرزندان این کشور در ارتش دارد.
ما نیز بر این مساله صحه می گذاریم که رشادت های ارتش جمهوری اسلامی ایران در جبهه های جنگ و بعد از آن در حفظ و حراست از ایران عزیز، مملو از قصه های جذاب و مهیجِ خواندنی و دیدنی است و می تواند دست مایه ساخت آثار هنری فاخر برای جامعه ایران باشد.
در ادامه این نامه آمده است: به همین دلیل یاران و برادران شما در سازمان هنری رسانه ای اوج، جهت هر گونه کمک، همکاری، انتقال تجربه و اقدامی در زمینه های هنری و رسانه ای برای رفع این دغدغه باارزش اعلام آمادگی می نمایند. سابقه همکاریهای گذشته سازمان هنری رسانه ای اوج و ارتش جمهوری اسلامی ایران که منجر به تولید چندین مجموعه مستند در رابطه با فداکاری های نیروهای ارتش، موشن گرافیک ها و تصویرگری های این سازمان از کارهای ارتش جمهوری اسلامی در بزنگاه های حادثه، همچون زلزله کرمانشاه و سیل گلستان و خوزستان، و یا فیلم سینمایی جدید این سازمان با نام «اوج ۱۱۰» که به مجاهدت های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی می پردازد و در مراحل پایانی تولید قرار دارد، همیشه با تجربه ای مثبت و اثربخش همراه بوده است.
در بخش پایانی این نامه آمده است: افزایش و تعمیق این ارتباط و همکاری هم می تواند منجر به تولید آثار هنری فاخر درباره برگ های زرین تاریخ انقلاب اسلامی شود و هم به شکل گیری فرایندها و ساختارهایی فراتر از تولید چند اثر هنری رسانه ای بینجامد.منبع:

1399/03/19
23:44:49
5.0 / 5
2645
تگهای خبر: تجربه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لباس نو