شمارش معكوس تولید كارخانه ای خودرو های دوگانه سوز

شمارش معكوس تولید كارخانه ای خودرو های دوگانه سوز

به گزارش لباس نو قائم مقام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تعامل وزارت نفت با وزارت صمت برای تولید خودرو های پایه گازسوز اطلاع داد و اظهار داشت: برنامه هایی در این راستا در دست اقدام است و بزودی شاهد اتفاقات مثبتی در تولید كارخانه ای خودرو های دوگانه سوز خواهیم بود.


حمید قاسمی ده چشمه در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توسعه تولید کارخانه ای خودرو های دوگانه سوز اظهار نمود: اقدامات این شرکت با اولویت دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی با جدیت در حال انجام می باشد اما برای تولید کارخانه ای خودرو های دوگانه سوز هم در حال مذاکره با شرکت های خودروساز هستیم.
وی در مورد آخرین وضعیت ثبت نامهای صورت گرفته برای تبدیل خودرو به دوگانه سوز اظهار داشت: تابحال ۵۵ هزار خودرو در سایت gcr.niopdc.ir ثبت نام کرده که حدود ۶۰۰۰ خودرو مجاز شناخته شده است.
وی با تاکید بر اینکه صاحبان خودرو های عمومی فعلی می توانند بخش زیادی از این طرح که به صورت مجانی در حال انجام می باشد را به خود اختصاص دهند، تصریح کرد: در سامانه جدید اطلاعات باید به صورت دقیق وارد شود. علاوه بر این تمام پیمانکاران و کارگاههای ما به پنل دسترسی دارند و به سادگی می توانند کار تبدیل را انجام دهند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره بر اینکه اطلاعات وارد شده در این سامانه به صورت کامل و دقیق ثبت خواهد شد، اظهار نمود: تعداد ثبت نام ها و متقاضیان متغیر است اما در سایت جدیدی که طراحی شده، سیستم پایش کاملا دقیق است و می توانیم آمار دقیق را بدست آوریم.

تبدیل در کارگاه های مجاز صورت می گیرد
قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به وضعیت کارگاه های تبدیل خودرو، اظهار داشت: تمام کارگاه های تبدیل خودرویی که در سامانه قرار دارند، به صورت مجاز و استاندارد فعالیت می نمایند و هیچ کدام از واحدهای غیر مجاز در سامانه قرار ندارند.

قاسمی با تاکید بر اینکه کارگاه های تجهیز زیر نظر پیمانکاران اصلی مستقیم ما هستند، اضافه کرد: یعنی کارخانه های تولیدکننده با شماره سریال مشخص تجهیزات را در اختیار کارگاه ها قرار می دهند و پس از اینکه خودرو وارد این کارگاه شد، پلاک آن خودرو توسط دوربین خوانده و به سامانه متصل می شود.

وی افزود: تجهیزاتی که روی خودرو متصل می شود با کد رهگیری که دارند به سامانه وصل می شوند و به صورت کامل می دانیم که خودرو با چه تجهیزاتی تبدیل گشته و این مسئله کاملا زیر نظر سازمان استاندارد است و امکان تقلب و استفاده نامناسب از این تجهیزات نیست.1399/03/20
21:11:00
5.0 / 5
2882
تگهای خبر: توسعه , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس نو