دو انتصاب در وزارت اقتصاد

مسئول ماده ۲۵۱ مكرر مالیات های مستقیم منصوب گردید

مسئول ماده ۲۵۱ مكرر مالیات های مستقیم منصوب گردید

لباس نو: وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احكام جداگانه ای یك عضو موظف هیات مدیره بانك توسعه صادرات ایران و هیات رسیدگی موضوع ماده 251 مكرر قانون مالیات های مستقیم را منصوب نمود


به گزارش لباس نو به نقل از وزارت اقتصاد، فرهاد دژپسند طی احکامی، "احتشام فلاح فر" و "رضا محمدی" را به ترتیب بعنوان اعضای "موظف هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران" و "هیأت رسیدگی موضوع ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیات های مستقیم" منصوب نمود. در حکم دژپسند برای احتشام فلاح فر آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با توجه به مصوبه مورخ هفت اردیبهشت ۱۳۹۹ مجمع عمومی بانک ها، به سبب این حکم به سمت عضو موظف هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب می شوید. بنا بر حکم وزیر اقتصاد، مدت حکم رضا محمدی دو سال اعلام شده است. گفتنی است طبق ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیات های مستقیم در مورد مالیات های قطعی موضوع این قانون و مالیات های غیر مستقیم که در مرجع دیگری قابل طرح نباشد و به ادعای غیرعادلانه بودن مالیات مستندا به مدارک و دلیلهای کافی ازطرف مودی شکایت و تقاضای تجدید رسیدگی شود وزیر اموراقتصادی و دارایی می تواند پرونده امر را به هیأتی مرکب از سه نفر به انتخاب خود جهت رسیدگی ارجاع نماید.
رأی هیأت به اکثریت آرا قطعی و لازم الاجرا می باشد. حکم این ماده نسبت به عملکرد سنوات ۱۳۶۸ تا تاریخ تصویب این اصلاحیه نیز جاری خواهد بود.


منبع:

1399/03/28
22:47:20
5.0 / 5
2250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لباس نو