شعبه دوم ناحیه نوآوری شریف در مركز تهران تاسیس می شود

شعبه دوم ناحیه نوآوری شریف در مركز تهران تاسیس می شود

به گزارش لباس نو مدیر ناحیه نوآوری شریف از راه اندازی شعبه دوم این ناحیه در مركز شهر آگاهی داد و اظهار داشت: در سال آینده این شعبه با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری افتتاح می گردد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، روستا آزاد امروز در مراسم افتتاح فاز یک ایستگاه نوآوری شریف با بیان این که این ناحیه از سال ۹۷ راه اندازی آن آغاز شد، اضافه کرد: ناحیه نوآوری شریف در فاز اول با مساحت ۵۰۰ متر مربع راه اندازی شد که ساخت آن با حمایت بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
وی با بیان این که هم اکنون ۱۰۰ نفر در این مرکز مشغول به فعالیت شدند، افزود: گام دوم ما اجرای طرح جامع این ایستگاه در ۹ فاز بوده است که ۶ هزار متر آن تا دو ماه آینده به ایستگاه نوآوری شریف اضافه خواهد شد.
روستا آزاد خطار نشان کرد: علاوه بر آن شعبه دوم مرکز نوآوری شریف در مرکز شهر و با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود و امیدواریم در سال آینده به فاز افتتاح برسد.
مدیر ناحیه نوآوری شریف، توسعه علوم و تکنولوژیهای جدید را از ماموریت های این مرکز نام برد و اظهار داشت: ما این ایستگاه را جزء خانواده شریف می دانیم.
منبع:

1399/04/07
14:44:22
5.0 / 5
2846
تگهای خبر: توسعه , صندوق , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس نو