با حضور معاون وزیر صنایع صورت گرفت:

افتتاح و بازدید از سه واحد تولیدی و صنعتی در زرندیه

افتتاح و بازدید از سه واحد تولیدی و صنعتی در زرندیه

لباس نو: مركزی معاون وزیر صنایع یك واحد تولیدی را در شهرك صنعتی مامونیه مركز شهرستان زرندیه افتتاح و از دو واحد دیگر هم بازدید نمود.امیر بیات امروز چهارشنبه ۲۵ تیرماه در سفری نیم روزه به استان مرکزی در ابتدا از طرح بزرگ صنعتی شرکت آرمان سبز آدینه با پیشبینی سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۲۰۹ نفر بازدید کرد.

این واحد بزرگ صنعتی که تولیدکننده انواع سموم و کودشیمیایی است الان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.

معاون وزیر صنایع در ادامه از طرح بزرگ صنعتی غذا فرآور پنگوئن که مقرر است در حوزه بسته بندی مواد غذایی و پزشکی فعالیت کند بازدید نمود. این واحد تولیدی با پیشبینی سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد ریال و ایجاد فرصت شغلی برای ۴۰۰ نفر الان ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این مقام مسئول در وزارت صمت همچنین، شرکت بسپار فوم زرندیه با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۴۵ نفر را افتتاح نمود.

شرکت بسپار فوم غرب (سهامی خاص) یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تولید فوم سرد است که در صنعت تولید مبلمان منزل و اداری، صندلی انواع خودور، تشک خواب و سایر مصارف صنعتی به کار می رود.

معاون وزیر صنایع در ادامه سفر به استان مرکزی، شهرستان زرندیه را به مقصد دلیجان ترک کرد. او مقرر است در ادامه سفر خود شرکت هخامنش پارس با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۰ نفر را در ناحیه صنعتی راونج شهرستان دلیجان افتتاح کند.

بازدید از شرکت الیاف ساینا تولید کننده انواع الیاف مصنوعی در شهرک صنعتی دلیجان از دیگر برنامه های سفر نیم روزه معاون وزیر صنایع و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) به استان مرکزی است.

در این برنامه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی، فرماندار زرندیه و جمع دیگری از مسؤلان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

منبع:

1399/04/25
00:07:49
5.0 / 5
2437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس نو