در نیمه دوم سال ۹۸

مصالح ساختمانی گران گردید

مصالح ساختمانی گران گردید

نتایج طرح آمارگیری از قیمت مصالح ساختمانی در استان تهران در نیمه دوم سال 98 حكایت از رشد نرخ این محصولات دارد كه بیشترین افزایش قیمت مربوط به ورق مس با 82.5 درصد است.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، نتایج طرح آمارگیری از قیمت مصالح ساختمانی در استان تهران در نیمه ی دوم سال ۱۳۹۸ از طرف مرکز آمار ایران منتشر گردید.
مقایسه متوسط قیمت تمامی ۱۷۹ قلم مورد آمارگیری این دوره نسبت به دوره قبل، نشان میدهد که «ورق مس» با ۸۲.۵ درصد دارای بیش ترین افزایش و «گونی چتایی ۷×۴۰» با ۱۷.۷ درصد دارای بیش ترین کاهش بوده اند. مقایسه با دوره مشابه سال قبل نیز نشان میدهد که بیش ترین افزایش قیمت مربوط به «ورق مس» با۱۲۰.۹ درصد و بیش ترین کاهش قیمت مربوط «پروفیل برنزی توپر» با ۶۴.۷ درصد بوده است.
مقایسه متوسط قیمت ۱۰ قلم مهم مورد آمارگیری این دوره نسبت به دوره قبل که در جدول زیر آمده است، نشان میدهد که «تیرآهن نمره ۱۶» با ۵۰.۷ درصد دارای بیش ترین افزایش و «گونی چتایی ۷×۴۰» با ۱۷.۷ درصد دارای بیش ترین کاهش بوده اند. مقایسه با دوره مشابه سال قبل نیز نشان میدهد که بیش ترین افزایش قیمت مربوط به «سنگ پلاک صیقلی تراورتن سفید-درجه یک» با ۸۲.۵ درصد و بیش ترین کاهش قیمت مربوط «گونی چتایی ۷×۴۰» با ۶.۸ درصد بوده است.


1399/04/29
17:12:11
5.0 / 5
2738
تگهای خبر: ساختمان , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لباس نو