مدیر مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد:

آخرین وضعیت جاده های شمال بعلاوه ساعات پرترافیك

آخرین وضعیت جاده های شمال بعلاوه ساعات پرترافیك

مدیر مركز مدیریت راه های كشور با اعلان اینكه تردد انواع وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی كشور طی 24 ساعت گذشته نسبت به شرایط عادی بیش از 16 درصد افزایش داشته است، اظهار داشت: هم اكنون محور كندوان از پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه قزوین-رشت در محدوده عوارضی امام زاده هاشم ترافیك سنگینی را تجربه می كند و جاده چالوس در راه جنوب به شمال یك طرفه شده است.


علی اکبر آشوری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: طی ۲۴ ساعت گذشته دو میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۷۱ تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور به ثبت رسیده است که نسبت به روز گذشته ۹.۵ درصد و نسبت به شرایط عادی ۱۶.۳ درصد افزایش تردد داشته ایم. البته این میزان تردد نسبت به همین ایام در ماه محرم سال قبل ۷.۱ درصد کاهش را نشان میدهد.
وی با اشاره به اینکه میزان تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته کمی بیشتر از پیش بینی های صورت گرفته بود، اضافه کرد: هم اکنون ترافیک سنگینی در جاده چالوس محور کندوان از پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد و همین وضعیت ترافیکی در آزادراه قزوین-رشت محدوده عوارضی امام زاده هاشم (ع) وجود دارد اما در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال وضعیت ترافیکی عادی بوده و تردد روانی داریم.
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور اظهار داشت: طی روزهای عادی و باتوجه به پیش بینی ها و برآوردهای صورت گرفته بیشترین حجم ترافیک پیش بینی شده برای روز یکشنبه در راه برگشت جاده چالوس طی ساعات ۱۷ تا ۲۲ خواهد بود که در این روز از ساعت ۳ بعدازظهر تا ۲ نیمه شب جاده یک طرفه خواهد شد. همین طور در محورهای دیگر مانند رودهن به آمل محدودیت ترافیکی اعمال شده و از آبسک به سمت رودهن یک طرفه می شود.
آشوری با اعلان اینکه بیشترین تردد وسیله نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته در روز گذشته بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ صورت گرفت، اظهار داشت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است و طی ساعات و روزهای پیش رو محدودیت های تردد توسط پلیس راه اعمال و اجرا می شود که ممکنست بر طبق حجم ترافیک این محدودیت ها لغو شده، به تعویق بیفتد و یا اینکه زودتر از ساعات اعلام شده اعمال شود.1399/06/06
23:45:32
5.0 / 5
1998
تگهای خبر: تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لباس نو