استاندار بوشهر تاكید كرد

ضرورت به كارگیری تیم های عملیاتی بیشتر برای تكمیل بیمارستان هسته ای

ضرورت به كارگیری تیم های عملیاتی بیشتر برای تكمیل بیمارستان هسته ای

لباس نو: بوشهر استاندار بوشهر خواهان به كارگیری تیم های عملیاتی بیشتر برای تكمیل پروژه 110 تختی بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر شد.


عبدالکریم گراوند در بررسی روند اجرایی پروژه بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل این پروژه گفت: باتوجه به روند اجرایی این پروژه لازم است تا فصل پاییز تکمیل و تجهیز و راه اندازی شود.
وی با اعلان اینکه اعتبارات لازم برای تکمیل آن تخصیص یافته است اظهار داشت: در اجرای ساخت بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر ۷۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده که تکمیل آن برمبنای برنامه زمان بندی مورد تاکید است.
استاندار بوشهر ظرفیت این مرکز درمانی را یاد شده قرار داد و اشاره کرد: بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر شامل بخش های مختلف درمانی در زمینی با زیربنای ۵۸ هزار مترمربع ساخته شده که دارای ۱۱۰ تخت بستری است.
مقام عالی دولت در استان بوشهر از تامین تجهیزات این بیمارستان توسط وزارت بهداشت و درمان آگاهی داد و بیان کرد: با تکمیل سازه های ساختمانی آن، تجهیزات درمانی، تشخیصی، خدماتی که تهیه و تامین شده است نصب، راه اندازی و افتتاح می شود.
گراوند پیشرفت ساختمانی بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر را بالای ۹۰ درصد دانست و اشاره کرد: به زودی اعتبارات دیگری به این پروژه برای تسریع در تکمیل آن تزریق می شود.
وی روند راه اندازی، ساختمان پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را مورد بررسی قرار داد و با اعلان اینکه فاز نخست آن تکمیل شده است افزود: فاز دوم این ساختمان بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
استاندار بوشهر از تخصیص ۱۰ میلیارد تومان برای تسریع در تکمیل آن آگاهی داد و بیان کرد: این ساختمان که دارای تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی است برمبنای برنامه زمان بندی افتتاح می شود.
این مسئول از تکمیل شدن ساختمان مرکز درمانی قدس بوشهر آگاهی داد و اشاره کرد: در اجرای این پروژه با ۱۲۰۰ مترمربع زیربنا افزون بر ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است که ۵ میلیارد ریال دیگر به این طرح تخصیص می یابد.
منبع:

1399/06/11
10:02:02
5.0 / 5
2591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس نو