نوبخت:

۲۳ پروژه مهم استان ایلام تا اختتام دولت تامین اعتبار می شوند

۲۳ پروژه مهم استان ایلام تا اختتام دولت تامین اعتبار می شوند

به گزارش لباس نو ایلام رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: در استان ایلام نیز 23 پروژه بر طبق ارزیابی ها تا اختتام دولت شرایط تكمیل شدن دارند و 13 هزار و 790 میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است كه از شروع امسال تابحال سه هزار و 430 میلیارد ریال پرداخت شده است.


محمدباقر نوبخت در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار نمود: برمبنای ارزیابی ها اجرای این پروژه ها ۷۴۸۰ میلیارد ریال ارزش تولیدات استان را ارتقا خواهد داد.
نوبخت اشاره کرد: با آنکه درآمد دولت کاهش یافته است ولی در تلاش هستیم پروژه ها با تخصیص اعتبار مورد نیز به سرانجام برسند و در استان ایلام نیز ۲۳ پروژه بر طبق ارزیابی ها تا اختتام دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از شروع امسال تابحال سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد: تلاش خواهیم کرد در ماه های انتهایی سال جاری بقیه اعتبارات به دستگاه ها تزریق شود و در کنار این پروژه ها اعتبار سایر طرح ها را نیز با اولویت دنبال خواهیم کرد.
در اختتام این جلسه تفاهم نامه جهش تولید به امضای محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به امضاء رسید.
منبع:

1399/07/04
20:38:48
5.0 / 5
2263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس نو