وزیر صمت اعلام كرد:

تكمیل ظرفیت های خالی با بهره گیری از توان شركت های بزرگ

تكمیل ظرفیت های خالی با بهره گیری از توان شركت های بزرگ

لباس نو: وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه ذوب آهن پاسارگاد، با تاكید بر اینكه به دنبال صادرات محصولات نهایی فولاد و جلوگیری از خام فروشی هستیم، از در دستور كار قرار گرفتن تكمیل ظرفیت های خالی با بهره گیری از توان شركت های بزرگ آگاهی داد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی بعد از آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه ذوب آهن پاسارگاد در کوار استان فارس، با بیان این خبر، اظهار نمود: از جلمه برنامه ها و اولویت های راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت تکمیل زنجیره های صنعتی همچون فولاد در کشور است که خوشبختانه در برخی از استانها زنجیره تکمیل شده است. ضمن اینکه تکمیل هرچه بیشتر زنجیره تمام صنایع همچون مس، روی آلومینیوم و... را در دستور کار قرار داده ایم و مورد پیگیری قرار خواهیم داد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به اینکه این مسیر در استان فارس نیز هموارتر شده است، اشاره کرد: تکمیل زنجیره فولاد این استان شروع شده است و فاز چهارم طرح توسعه ذوب آهن کوار نیز در همین راستا است که عملیات اجرایی آن شروع شده است.
وی با اعلان اینکه باید به سمت صادرات محصولات نهایی فولاد حرکت نماییم، اشاره کرد: با جلوگیری از خام فروشی زمینه اشتغال نیز فراهم خواهد شد.
رزم حسینی ضمن تاکید بر تکمیل ظرفیت های خالی، اظهار نمود: حدود ۱۰ میلیون تن ظرفیت خالی نورد داریم که در سال جهش تولید در نظر داریم قسمتی از این ظرفیت را توسط شرکت های بزرگ تکمیل نماییم.
منبع:

1399/07/12
13:54:30
5.0 / 5
1640
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس نو