یك مقام مسئول در وزارت صمت:

امكان صدور بیشتر از یك پروانه صنعتی در پلاك ثبتی فراهم گردید

امكان صدور بیشتر از یك پروانه صنعتی در پلاك ثبتی فراهم گردید

به گزارش لباس نو مدیركل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: امكان صدور بیشتر از یك پروانه صنعتی در پلاك ثبتی فراهم گردید.به گزارش لباس نو به نقل از وزرات صنعت، معدن و تجارت، احمد تشکینی اظهار داشت: پیرو درخواست های فعالان اقتصادی و هم با تعامل و همکاری هیئت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، مصوبه ای از سوی این هیئت ابلاغ گردید.
وی افزود: به منظور بهره برداری از ظرفیت های بلا استفاده موجود به خصوص در شرایط کنونی که جهش تولید در اولویت اجرایی قرار دارد، لزوم دارد از امکانات بوجود آمده به صورت بهینه و با راندمان بالاتری بهره برداری نمود.
تشکینی اضافه کرد: بر طبق این بند وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف شد به منظور بهره برداری از ظرفیت های بلااستفاده نسبت به صدور یک یا چند مجوز برای متقاضی یا متقاضیان در یک پلاک ثبتی یا یک کد پستی، مشروط به توافق مالک یا مالکان و ذی نفعان آن پلاک ثبتی و تعیین حدود زمین و یا محل استقرار و امکانات میان طرفین حسب مورد با رعایت دستورالعمل صدور جواز تأسیس، پروانه بهره برداری و قوانین و مقررات محیط زیست، سلامت و ایمنی برای مدت یک سال اقدام نماید.
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: اعتبار مجوز مزبور تا زمان استمرار اجاره نامه پابرجا خواهد بود.


منبع:

1399/08/05
23:11:57
5.0 / 5
1562
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس نو