سازمان حمایت به لباس نو اعلام كرد

آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار درباره قیمت شكر

آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار درباره قیمت شكر

به گزارش لباس نو مدیركل نظارت بر محصولات كشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان درباره آخرین تصمیمات گرفته شده درباره قیمت شكر اظهار داشت: مطابق مصوبه كارگروه تنظیم بازار حداكثر نرخ فروش هر كیلوگرم شكر فله درب كارخانه برای تمام مصارف 6650 تومان و قیمت مصرف كننده شكر بسته بندی یك كیلوگرمی 8700 تومان تعیین شده است.


علیرضا رستمی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه برمبنای مصوبه صد و دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار قیمت برای همه مصارف یعنی خانوار و صنف و صنعت درب کارخانه یکسان است، اظهار نمود: بدین سبب قیمت شکر مصرف خانوار تغییری نکرده است.
این مقام مسئول همین طور درباره پرداخت یارانه ۵۰۰ تومانی به ازای هر کیلو شکر از طرف دولت به کارخانجات که در مصوبه قبلی ذکر شده بود، اظهار نمود: مطالبات کارخانجات شکر از دولت بابت یارانه مصرف کننده سنوات قبل نیز از محل مابه التفاوت واردات، تامین و جبران خواهد شد.
رستمی در آخر همین طور اصرار کرد که مصوبه جدید جایگزین تمام مصوبات قبلی درباب قیمت شکر و مابه التفاوت است.
به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، بر طبق مصوبه قبلی ستاد تنظیم بازار قیمت گذاری شکر تولید داخل به انجمن ذیربط و بر طبق ضوابط قیمت گذاری سازمان حمایت محول شده بود که بنظر می رسد با مصوبه جدید و قیمت گذاری مجدد شکر از طرف ستاد تنظیم بازار، این تصمیم لغو شده است.
همین طور در مصوبه قبلی مقرر شده بود که بابت هرکیلوگرم شکر صنف و صنعت مبلغ ۵۰۰۰ ریال مطالبات کارخانه ها از دولت برمبنای کنترل و محاسبات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تسویه می شود که طبق اعلام سازمان حمایت این بند از محل واردات جبران خواهد شد.
منبع:

1399/08/25
12:43:23
5.0 / 5
1544
تگهای خبر: تولید , صنعت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس نو