دبیر كنفرانس مطرح كرد

تمدید مهلت ارسال مقاله به پنجمین كنفرانس ملی مهندسی برق

تمدید مهلت ارسال مقاله به پنجمین كنفرانس ملی مهندسی برق

لباس نو: دبیر پنجمین كنفرانس ملی مهندسی برق ایران از تمدید مهلت ارسال مقاله به پنجمین كنفرانس ملی برق و سیستم های هوشمند ایران آگاهی داد.


غضنفر شاهقلیان در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار نمود: به دنبال تقاضای محققان و با موافقت كمیته علمی كنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا بیستم بهمن ماه تمدید شده است.
وی ادامه داد: به سبب همزمانی ارسال مقالات با زمان دفاع از پایان نامه های دانشجویان و به دنبال درخواست های مكرر برای تمدید مهلت ارسال مقالات، برای آخرین بار زمان ارسال مقالات به كنفرانس تمدید می شود.
دبیر پنجمین كنفرانس ملی مهندسی برق ایران درباب اعلام زمان پاسخ پذیرش مقالات، اظهار داشت: پاسخ پذیرش مقالات از ۲۵ بهمن ماه اعلام می شود و محققان تا چهارم اسفند ماه فرصت اصلاح مقاله و تكمیل مراحل ثبت نام را دارند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با اشاره به اینكه تابحال بالغ بر ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه كنفرانس ارسال شده است، اظهار داشت: پژوهشگران برای اطلاع از برنامه كنفرانس می توانند به سایت neec2019.iaun.ac.ir بازگشت كنند.
پنجمین كنفرانس ملی مهندسی برق ایران ۷ و ۸ اسفند ماه در دانشكده مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار می گردد.1397/11/03
14:31:02
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لباس نو