شول آباد، تنها شهر بدون گاز در لرستان

شول آباد، تنها شهر بدون گاز در لرستان

به گزارش لباس نو لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان اظهار داشت: تابحال ۲۴ شهر استان گازرسانی شده و تنها شهر شول آباد باقی مانده که عملیات اجرایی و زیرساختی آن ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


کرم گودرزی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: هم اکنون در مجموع در کل استان ۵۵۸ هزار مشترک در بخش های صنعتی، خانگی و تجاری داریم کخ از این تعدا ۵۲۸ هزار مشترک خانگی، ۱۸۳۷ صنعت بزرگ و کوچک، ۵۲ استیشن CNG و بقیه مراکز بهداشتی و عمومی هستند.
وی ضمن اشاره به این که هم اکنون از ۲۴ شهر از استان دارای گاز هستند و ۹۹.۹ درصد ضریب نفوذ گاز در بخش شهری داریم، اظهار داشت: در این بخش تنها شهر شول آباد گازرسانی نشده که در حال انجام عملیات اجرایی آن منطقه هستیم که تابحال پیشرفت فیزیکی بیشتر از ۷۵ درصد داشته است.
گودرزی ضمن اشاره به این که در مجموع کل استان بالای ۹۵ درصد ضریب نفوذ گازرسانی شهری و روستایی داریم، خاطرنشان کرد: ۲۳۶۳ روستای واجد شرایط گازرسانی در استان داریم که از این تعداد حدود ۱۸۲۱ روستا هم اکنون گازدار است که در این بخش هم دارای ضریب نفوذ بالای ۹۰ درصد هستیم.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان در مورد میزان مصرف گاز، اظهار نمود: پیش از اجرای سیاست های مدیریتی مصرف گاز در کشور و اولویت دادن به مصرف خانگی، حدود ۹.۵ میلیون در شبانه روز مصرف گاز داشتیم که در آن زمان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد افزایش مصرف داشتیم، اما هم اکنون بخش صنعتی را از سرویس خارج کردیم یعنی در اولویت دوم ماست و در بخش خانگی خدمات می دهیم که بتوانیم به نحو احسنت خدمات رسانی نماییم، هم اکنون ۷.۵ میلیون گاز مصرف می نماییم که نسبت با مدت مشابه سال قبل افزایش هفت درصدی داشته است.
وی بیان نمود: این افزایش مصرف نشان داده است همه فعالیتهایی که انجام دادیم و تأکیداتی که به مردم داشتیم، آنها رعایت کردند و توانستیم آن افزایش نسبت به مصرف سال قبل را کاهش دهیم.
گودرزی تاکید کرد: از هم استانی ها انتظار داریم به ما کمک کنند این عدد را کمتر نماییم، چون شدنی است.
منبع:

1399/11/04
22:23:00
0.0 / 5
1498
تگهای خبر: خدمات , صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لباس نو