رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز مطرح كرد

مردم در خرید مرغ رعایت نمایند

مردم در خرید مرغ رعایت نمایند

خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و ماهی اهواز اظهار داشت: وضعیت موجودی مرغ در بازار تا حدود ۸۰ درصد بهتر شده است و در سطح شهر اهواز، عرضه مرغ با کمبود خاصی مواجه نیست.سید اصغر حسینی بهارانچی در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار، اظهار نمود: خوشبختانه وضعیت قیمت مرغ در بازار نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است و الان قیمت هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است.

وی اظهار داشت: وضعیت موجودی مرغ در بازار تا حدود ۸۰ درصد بهتر شده است و در سطح شهر اهواز، عرضه مرغ با کمبود خاصی مواجه نیست.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و ماهی اهواز ضمن اشاره به ممنوع بودن فروش مرغ به صورت قطعه بندی شده، اضافه کرد: فروش مرغ به صورت قطعه بندی توسط فروشندگان کاهش یافته است؛ فروش مرغ به صورت قطعه بندی به غیر از کارخانه های بزرگ، از سوی مقامات قضایی برای خرده فروشان ممنوع شده است و فروشنده تنها به درخواست خریدار می تواند مرغ را قطعه بندی کند.

حسینی بهارانچی خاطرنشان کرد: امید است با رعایت مردم برای خرید مرغ، کمبود در بازار رفع شود؛ نمی گوییم که مردم مرغ نخرند اما مرغ را به صورت روزانه و به مقدار نیاز خریداری کنند تا در بازار با کمبود عرضه مواجه نشوند.

وی ضمن اشاره به وضعیت بازار مرغ در دیگر استان ها اظهار داشت: در استان های همجوار خوزستان هر چند مرغداری های زیادی دارند، اما قیمت مرغ نسبت به شهر اهواز بیشتر است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و ماهی اهواز اظهار داشت: علاوه بر توزیع کنندگان مرغ، به نظر می آید که خود مرغداری ها هم در عدم توزیع مرغ در بازار دست داشته اند.
1400/01/16
19:53:46
5.0 / 5
1227
تگهای خبر: خرید , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لباس نو