سرنوشت جدید در انتظار سهام عدالتی ها

سرنوشت جدید در انتظار سهام عدالتی ها

لباس نو: انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت حدود یک ماه دیگر بصورت الکترونیکی شروع خواهد شد و مشمولان باید جهت شرکت در این انتخابات حتما سجامی شوند. از طرف دیگر افرادی که متقاضی عضویت در هیئت مدیره شرکتها هستند باید تا 28 فروردین ماه نسبت به ثبت تام در سامانه ˮستانˮ اقدام نمایند.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، برمبنای آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری استانها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره بصورت الکترونیکی در نیمه اول اردیبهشت سال جاری تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استانها برگزار می شود و آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت که به روش غیرمستقیم مدیریت دارایی باقی مانده و دارای سهام در یکی از شرکت های سرمایه گذاری استانی هستند باید برای شرکت در این انتخابات نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس sejam.ir اقدام نمایند.
برمبنای اطلاعیه شماره یک سازمان بورس و اوراق بهادار، در اجرای تبصره ۵ ماده( ۶) بخشنامه مربوطه، این مجامع فقط بصورت الکترونیکی برگزار شده و بوسیله سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
در این راستا و برمبنای اطلاعیه شماره ۲ سازمان بورس و اوراق بهادار، آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استانها که قصد دارند بعنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها ثبت نام کنند، باتوجه به تمدید مهلت ثبت نام نامزد های هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا ۲۸ فروردین ماه سال جاری باید با مراجعه به "سامانه ستان" به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.
شرایط ثبت نام
داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رابطه با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی، تجربه کافی، بارگذاری و ارسال بی نقص و کامل تمامی مدارک در سامانه مزبور بارگذاری (بدیهی است به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد) شرایط ثبت نام متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذار است. ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است.
منبع:

1400/01/19
13:04:00
5.0 / 5
1423
تگهای خبر: تجربه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس نو