۵۱۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری وزارت نیرو در هفته دوم پویش

۵۱۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری وزارت نیرو در هفته دوم پویش

به گزارش لباس نو شش پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۵۱۴.۵ میلیارد تومان در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران، امروز در چارچوب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، از شش پروژه آماده افتتاح در این سه استان، سه پروژه برای خوزستان، دو پروژه سهم استان سیستان و بلوچستان و یک پروژه هم در استان مازندران به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره برداری خواهد رسید.
سه پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان خوزستان شامل "فاز اول پست ۱۳۲.۳۳ کیلوولت سردشت و خط ارتباطی آن"، "پست ۱۳۲ کیلوولت GIS بیدبلند و خطوط ارتباطی آن" و "پست ۱۳۲ کیلوولت پاک چوب و خط ارتباطی آن" است که در شهرستان های دزفول، ماهشهر و شوش با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش قدرت مانور و ایجاد رضایت عمومی افتتاح می گردد.
بر این اساس، پروژه های "فاز چهارم آب شیرین کن زاهدان" و" آبرسانی به ۲۰ روستا" جهت تأمین آب پایدار و سالم ۵ هزار و ۱۸ نفر جمعیت زیر پوشش در دو شهرستان تفتان و زاهدان، دو پروژه آماده افتتاح در استان سیستان و بلوچستان است.
همینطور افتتاح "سد لاستیکی لاریم" با حجم مخزن یک میلیون مترمکعب و ۴۰ هکتار وسعت دریاچه تنها پروژه آماده افتتاح در استان مازندران است که فردا با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در چارچوب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
ادامه دارد


1400/01/24
11:25:22
5.0 / 5
1294
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لباس نو