اتصال الكترونیكی انبارهای اموال تملیكی سراسر كشور

اتصال الكترونیكی انبارهای اموال تملیكی سراسر كشور

لباس نو: مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی اموال تملیکی از اتصال برخط انبارها طی سال جاری آگاهی داد.به گزارش لباس نو به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، حسین قمری از اتصال الکترونیکی انبارهای اموال تملیکی بمنظور تبادل برخط داده ها و اطلاعات طی سال جاری در سراسر کشور آگاهی داد و با اشاره به فاصله انبارهای تحت تملک سازمان از ساختمان های اداری، گفت: با اجرای طرح اتصال انبارهای سازمان به شبکه سراسری، تمام فرآیندها همچون تشکیل پرونده و صدور قبض انبار در محل انبار صورت خواهد پذیرفت. علاوه بر آن نظارت و رصد کالا بصورت شفاف و سیستمی پایش می شود.
مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، درباب پیشرفت این پروژه، با اعلان اینکه در سراسر کشور ۸۶ انبار کالای تملیکی وجود دارد، اظهار داشت: تا حالا ۲۲ انبار در سراسر کشور به این سامانه متصل شده اند که امکان صدور قبض انبار در محل را دارند و مابقی انبارها نیز در بازه زمانی شش ماهه به سامانه متصل می شوند.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در امتداد اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صدور قبض انبار الکترونیک پس دریافت کالا از کاشفین (دستگاه های مربوطه) همچون وظایف این سازمان است، بیان داشت: طرح فوق اقدامی موثر در امتداد اجرای قانون بوده که به شفافیت و سلامت اداری می انجامد.
وی افزود: هم اکنون کاشفین با صورتجلسه های دستی کالاهای مکشوفه را به سازمان تحویل می دهند که برمبنای قانون می بایست کالا با صورتجلسه های الکترونیکی و سیستمی حاوی شناسه یکتای پرونده های قاچاق تحویل سازمان گردد تا در ادامه قبض انبار از طرف سازمان صادر شود.
قمری اضافه کرد: بنا بر این عدم اجرای بخش فوق توسط کاشفین سبب شده تا ورود اطلاعات صدور قبض انبار توسط کاربر صورت می گیرد و همین عامل، علاوه بر افزایش زمان انجام کار، خطای انسانی در ثبت اطلاعات را به همراه دارد.


منبع:

1400/02/09
20:38:38
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: ساختمان , فروش , فناوری , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لباس نو