تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی در كمیسیون برنامه

تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی در كمیسیون برنامه

به گزارش لباس نو نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از موافقت این کمیسیون با تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی اطلاع داد.


محمد خدابخشی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون برنامه که با حضور انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری استخدامی کشور برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست درخواست برخی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بحث رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از پرداخت دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی، انصاری اعلام نمود که پیش از این با کمک دیوان محاسبات حدود ۲۳ میلیارد تومان از محل حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگردانده شده، اما در نهایت پس از بحث و بررسی ها، انجام این تحقیق و تفحص هم به تصویب اعضای این کمیسیون رسید.
وی خاطرنشان کرد: همینطور در این نشست رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ با مبحث استنکاف دولت از ساماندهی سامانه ثبت حقوق و مزایا بررسی و به رای گذاشته شد اما بعد از رأی گیری، این درخواست به تصویب کمیسیون نرسید.
خدابخشی افزود: بررسی درخواست برخی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد دولت درمورد اجرای قانون تأمین کالاهای اساسی و تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی و قوانین حقوق و دستمزد هم در دستورکار این جلسه بود که در نهایت به تصویب کمیسیون رسید.1400/02/28
21:43:29
5.0 / 5
1317
تگهای خبر: قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس نو