اجرای نرخ جدید شیرخام در ایام آینده

اجرای نرخ جدید شیرخام در ایام آینده

به گزارش لباس نو رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران اظهار داشت: اگر مصوبه اصلاح نرخ شیرخام اجرایی نشود و مشکلات تأمین نهاده های دامی ادامه دار باشد، بطور قطع دام های مولد روانه کشتارگاه خواهند شد و زنگ نابودی صنعت شیر و گوشت هم به صدا در خواهد آمد.احمد مقدسی در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سؤال که آیا مصوبه شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی در مورد خرید تضمینی شیرخام با نرخ ۶۴۰۰ تومان عملیاتی شده است یا خیر؟ اظهارکرد: دستورالعمل اجرایی آن به شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان های تعاون روستایی در استان ها ابلاغ گردیده و امیدواریم در ایام آتی این مصوبه به مرحله اجرا برسد.

وی افزود: تأمین نهاده ها برای گاوداری ها به سختی صورت می گیرد. واحدهای پروار بندی، روستایی و سنتی به میزان بسیار کمی نهاده های دولتی دریافت می کنند. در واحدهای صنعتی هم نهاده با تاخیر تأمین می شود.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به اینکه کمبودی در تولید شیر و گوشت نداریم، اظهار داشت: اگر مصوبه اصلاح نرخ شیرخام اجرایی نشود و مشکلات تأمین نهاده های دامی ادامه دار باشد بطور قطع دام های مولد روانه کشتارگاه خواهند شد و زنگ نابودی صنعت شیر و گوشت هم به صدا در خواهد آمد.

منبع:

1400/05/02
23:24:42
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: تولید , خرید , صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لباس نو