انتخاب هیئت تحقیق و تفحص از شركت سرمایه گذاری آتیه صبا و شركت كفش ملی

انتخاب هیئت تحقیق و تفحص از شركت سرمایه گذاری آتیه صبا و شركت كفش ملی

لباس نو: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملی آگاهی داد.


غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (دوشنبه) کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون، اعضای هیئت تحقیق و تفحص از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملی انتخاب شدند.
وی ادامه داد: همین طور اصلاح یکی از بندهای طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای حسابداران ارجاعی از صحن در دستور کار کمیسیون بود که بند مد نظر مجلس حذف شد و تبصره جایگزین مشخص شد. البته در تبصره جایگزین دو مورد خاص نیاز به بررسی دوباره داشت پس به رأی گیری نرسید و قرار شد تا جلسه آینده دو مورد مد نظر کمیسیون مراعا گذاشته شود تا پس از بررسی در جلسه آتی ارائه شود.
نماینده مردم آستارا در مجلس افزود: مواردی از قبیل میزان درآمد و جمعیت شهرستان های محل قرار گرفتن شهرداری ها یا سازمان ها که آیا در شمول نظارت مستقیم سازمان حسابررسی قرار بگیرند یا نه، کف گردش مالی و جمعیتی که آن سازمان یا شهرداری در آن هست نیازمند اصلاح بود. اعداد متفاوتی گفته شد اما به جمع بندی نرسدی و ان شاءالله تا جلسه آینده جمع بندی خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در آخر از بررسی و تصویب لایحه موافقت نامه کشور میزبان جهت افتتاح دفتر نمایندگی بانک تجارت و توسعه سازمان همکاری اقتصادی (اکو) در قلمرو جمهوری اسلامی ایران آگاهی داد.
منبع:

1400/05/04
21:05:23
5.0 / 5
797
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس نو