تبریك طعنه آمیز پارسایی به پیوند خودروسازان و دلالان در خم كردن كمر مردم

تبریك طعنه آمیز پارسایی به پیوند خودروسازان و دلالان در خم كردن كمر مردم

به گزارش لباس نو یك عضو فراكسیون امید مجلس اظهار داشت: پیوند پیروزمندانه خودروسازان و دلالان در خم كردن كمر مردم را تبریك می گویم.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، بهرام پارسایی در تذكر شفاهی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید نسبت به وضعیت كنترل و ساماندهی قیمتی بازار خودرو، اظهار داشت: سكوت و انفعال نهادهای نظارتی، مجلس، دولت و سازمان پشتیبانی از حقوق تولیدكنندگان و مصرف كنندگان قابل قبول نیست.
وی متذكر شد: نابسامانی و بی سر و سامانی بازار خودرو با وجود حمایت های بی دریغ و ایجاد فضای انحصاری نشان از ناكارآمدی صنعت خودرویی كشور دارد و در یك كلام می توان گفت «آفتابه خرج لحیم كردن» است. طرح یك فوریتی ساماندهی بازار خودرو كه باید یك شبه به نتیجه می رسید هنوز بعد از ۱۱ ماه بین مجلس و كمیسیون صنایع و معادن مجلس پاسكاری می شود. نتیجه رسیدگی كمیسیون صنایع به این طرح خواسته طراحان طرح را تامین نمی كند بلكه در جهت تامین نظر خودروسازان است.
عضو فراكسیون امید مجلس افزود: خودروسازان آرامش و سرمایه مردم را به بازی گرفته اند. كاری كه خودروسازان با این ملت كرد هیچ دشمنی مرتكب نشد. خودروسازان علاوه بر وعده های دروغین به مردم در نشست مورخ ۲۹ آذر۹۷ كمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس وعده دادند خودرو را زیر پنج درصد قیمت بازار عرضه كنند و در ثبت نام های بعدی این روند را تا كاهش قیمت خودرو در بازار تداوم دهند اما در عمل زیر قول شان زدند.
پارسایی افزود: علاوه بر آن قول دادند طی شش ماهه به تعهدات شان عمل كنند اما هیچ اقدامی نكردند. چرا مدیران ناكارآمدی كه بیشتر از دشمن به مردم لطمه می زنند، مغایر قانون حركت می كنند و توپ گرانی ها و نابسامانی ها را در زمین دشمن و تحریم می اندازند همچنان در پستهای مدیریتی باقی مانده اند. چه كسی از حقوق مردم باید دفاع كند.1397/12/13
14:00:38
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: تولید , صنعت , قانون , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس نو