بررسی برنامه های وزیر نیرو برای تامین آب آشامیدنی در کمیسیون عمران

بررسی برنامه های وزیر نیرو برای تامین آب آشامیدنی در کمیسیون عمران

لباس نو: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه های وزیر نیرو بمنظور تامین آب آشامیدنی کشور در جلسه امروز پس از ظهر این کمیسیون آگاهی داد.


عبد الجلال ایری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به جلسه امروز پس از ظهر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز پس از ظهر کمیسیون عمران وزیر نیرو حضور یافته و برنامه های خودرا بمنظور تامین آب آشامیدنی کشور به اعضای کمیسیون ارائه کردند. در برنامه های وزیر نیرو روش های مختلفی برای تامین آب آشامیدنی کشور پیش بینی شده است.
ایشان سپس اظهار نمود: مانند استفاده از آب ژرف، ساخت و تکمیل سدهای نیمه تمام و انتقال آب از دریا همچون مواردی است که در برنامه های ایشان دیده شده بود. وزیر نیرو برنامه های خودرا برای تامین آب آشامیدنی به میزان ۴۰۰ هزار متر معکب در روز و تسهیل افزایش ظرفیت تامین و انتقال آب برای مصارف صنعتی به میزان ۶۰۰ هزار مترمکعب در روز توسط صنایع را نیز به اعضای کمیسیون ارائه کرد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره کرد: نمایندگان نیز نظرات خودشان را درباب تامین آب آشامیدنی و چگونگی مواجه با تنش آب و مدیریت منابع آبی بیان نمودند. همین طور قرار شد وزیر نیرو در جلسات آینده برنامه های خودرا برای راه اندازی نیروگاه ها و تامین انرژی نیز به اعضای کمیسیون ارائه کند.
منبع:

1400/06/23
22:17:05
5.0 / 5
1931
تگهای خبر: صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس نو