در بازار متشكل ارزی

نرخ دلار و یورو کم شد

نرخ دلار و یورو کم شد

به گزارش لباس نو مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران ضمن اعلام نرخ میانگین وزنی دلار در معاملات امروز این بازار، اظهار داشت: نرخ های میانگین وزنی روزانه دلار و یورو به ترتیب 0.64 و 0.05 درصد کاهش را نسبت به روز معاملاتی قبل نشان می دهند.


مهدی گوهررستمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه معاملاتی امروز بازار متشکل ارز ایران، معاملات نماد دلار کار خودرا با نرخ ۲۶ هزار و ۵۰۶ تومان شروع کرد و در آخر ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۳۹۵ تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۳۹۱ تومان به ازای هر دلار را نشان میدهد.
این مقام مسئول و کارشناس اقتصادی اضافه کرد: در روز معاملاتی یکشنبه (بیست و هشتم شهریورماه) نماد معاملاتی یورو کار خودرا با نرخ ۳۱ هزار و ۳۸ تومان آغاز کرد و در آخر جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم ۳۱ هزار و ۶۹ تومان رسید. بدین سان اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار، نرخ میانگین وزنی ۳۱ هزار و ۹۶ تومان را ثبت نمود.
گوهررستمی افزود: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز یکشنبه (بیست و هشتم شهریورماه) ۸ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۷۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۴۸۲ هزار و ۴۰۰ یورو بود.
بگفته این تحلیلگر اقتصادی، اسکناس دلار در پایین ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۳۱۲ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۵۰۶ تومان معامله شد. همین طور هر یورو در پایین ترین نرخ خود به قیمت ۳۱ هزار و ۳۸ تومان و در بالاترین نرخ به قیمت ۳۱ هزار و ۱۹۵ تومان معامله شد.

مهدی گوهررستمی در آخر سخنانش اظهار داشت: بررسی معاملات انجام شده در این بازار در روز معاملاتی یکشنبه(بیست و هشتم شهریورماه) بیان کننده آنست که نرخ های میانگین وزنی روزانه دلار و یورو به ترتیب ۰.۶۴ درصد و ۰.۰۵ درصد کاهش را نسبت به روز معاملاتی قبل (شنبه، بیست و هفتم شهریورماه) نشان می دهند.
منبع:

1400/06/28
20:39:13
5.0 / 5
947
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لباس نو