نحوه استانداردسازی در توسعه محصولات نانو بررسی می شود

نحوه استانداردسازی در توسعه محصولات نانو بررسی می شود

لباس نو: دوره آموزشی استانداردسازی، کنترل و تضمین کیفیت در امتداد توسعه محصولات فناوری نانو در آبان ماه انجام می شود.


به گزارش ایسنا، با عنایت به اهمیت و لزوم آموزش الزامات و مفاهیم استانداردسازی، کنترل و تضمین کیفیت در جهت توسعه محصولات فناوری نانو، گروه استاندارد و ارزیابی محصولات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو دوره آموزشی کنترل کیفیت (QC)، ویژه شرکتهای تولیدکننده محصولات فناوری نانو را برگزار می نماید.
این دوره آموزشی به صورت آنلاین به مدت ۱۶ ساعت ویژه مدیران، کارشناسان و پژوهشگران فعال در واحدهای کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، ساخت و تولید و تحقیق و توسعه در شرکتهای تولیدی محصولات فناوری نانو طراحی شده است.
فراگیران با گذراندن این دوره آموزشی و دریافت گواهی نامه مرتبط، با مسائل و چالش های استانداردسازی و کنترل کیفیت در محصولات فناوری نانو آشنا شده و نحوه پاسخ گویی به آنها را می آموزند.
در انتها گواهی نامه مورد تأیید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
اهداف و کارکردهای استانداردسازی، کنترل کیفیت در مراحل چرخه عمر محصول فناوری نانو (طراحی، تولید، بهره برداری و وارهایی)، قابلیت اطمینان و کیفیت محصول، طراحی آزمون برای مراحل متعدد چرخه عمر محصول، تدوین سند استاندارد محصول، آشنایی با کنترل کیفیت آماری، نمونه برداری و اصول حاکم بر آن، تعریف و تشریح کنترل کیفیت (QC) و تضمین مرغوبیت (QA) در محصولات فناوری نانو و مدیریت بازخورد و ارتباط با مشتری از موضوعات مطرح در این دوره آموزشی است.
به نقل از ستاد نانو، این دوره آموزشی از ۸ تا ۱۲ آبان به صورت آنلاین برگزار می گردد.
منبع:

1400/07/17
11:36:16
5.0 / 5
978
تگهای خبر: توسعه , تولید , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس نو