مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان:

مشکلات شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می شود

مشکلات شهرک های صنعتی خوزستان پیگیری می شود

به گزارش لباس نو خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با اعلان اینکه حل مشکلات شهرک های صنعتی استان باید در دستور کار قرار گیرد، اظهار داشت: توسعه شهرک های صنعتی و حل مشکلات شهرک های استان می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذار در شهرک ها و همین طور رشد تولید و ایجاد اشتغال شود.اخلاق محمدیان امروز( ۵ آبان ماه) در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از شهرک های صنعتی شماره ۳، ۴ و ۵ اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: امروز استاندار خوزستان از شهرک های شماره ۳، ۴ و ۵ اهواز و واحدهای صنعتی فعال در این شهرک ها بازدید کرد و از نزدیک مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: امروز مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی با دستگاه های اجرائی و سایر نهادها با حضور استاندار خوزستان مورد بررسی قرار گرفت تا در جلسه ای نسبت به حل این مشکلات برنامه ریزی و تصمیم گیری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اظهار داشت: امروز مشکلات کمبود امکانات و زیرساختهای شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید مشکلات اسناد مالکیتی در شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز و همین طور جاده دسترسی شهرک نیز مورد توجه قرار گرفت.

محمدیان با اشاره به اینکه حل مشکلات شهرک های صنعتی استان باید در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: بر طبق قول استاندار خوزستان مقرر است در اسرع وقت در نشست های تخصصی مشکلات شهرک های صنعتی استان پیگیری و برای حل آنها چاره اندیشی شود.

وی اضافه کرد: توسعه شهرک های صنعتی و حل مشکلات شهرک های استان می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذار در شهرک ها و همین طور رشد تولید و ایجاد اشتغال شود و بدین جهت تلاش خواهیم کرد تا با همکاری استاندار خوزستان و سایر دستگاه های اجرائی این مهم را محقق نماییم.

به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، صادقق خلیلیان استاندار خوزستان امروز (۵ آبان ماه) از از شهرک های شماره ۳، ۴ و ۵ اهواز و واحدهای صنعتی فعال در این شهرک ها و همین طور دفتر کلینیک کسب وکار استان خوزستان بازدید کرد و از نزدیک مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی این شهرک ها را بررسی کرد.

منبع:

1400/08/05
17:50:54
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس نو