امام جمعه ساوه:

مسؤلان شعارهای انقلابی خویش را عملیاتی کنند

مسؤلان شعارهای انقلابی خویش را عملیاتی کنند

امام جمعه ساوه اظهار داشت: بیشتر از ۴۰ سال مقاومت مردم در مقابل هجمه دشمنان نشان دهنده درک بالای مردم است، مسؤلان هم برای قدردانی از این مردم باید شعارهای انقلابی خویش را عملیاتی کنند.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های امروز نماز جمعه ساوه اظهار داشت: شرایط اقتصادی امروز زیبنده ملت ایران نیست مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و مقابله با هجمه های دشمن را اقتصاد مقاومتی می دانند اما برخی گوش ها در مقابل منویات رهبری کراست.
وی اضافه کرد: امروز هجمه های دشمن به ملت ایران تغییر کرده و به جای استفاده از سلاح نظامی، اقتصاد کشور را نشانه گرفته است چون که از لحاظ نظامی توان مقابله با ما را ندارد.
امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی مولفه هایی دارد در حکومت اسلامی رفاه حق مردم است قرآن و ائمه مخالف فقر هستند باید سفره مردم باید پر شود و اجازه ندهیم کمر مردم در زیر با فشار اقتصادی و نابه سامانی بازار شکسته شود.
حجت الاسلام رحیمی اظهار داشت: باید به دید کریمانه به مردم نگاه کرد و مردم در جامعه اسلامی عزیز هستند چون که اگ مردم فقیر باشند کشور پشتوانه خویش را از دست می دهد. اگر مسئولی با عملکرد خود خزانه کشور و جیب مردم را خالی کند خائن و بی غیرت است. پول یکی از ابزارهای سیاست است اما این پول باید دست افرادی باشد که درایت داشته باشند.
وی اضافه کرد: در جامعه باید از ظرفیت جوانان در انتصابات بهره برد شعار مجلس و دولت سیزدهم انقلابی بودن است امیدواریم این شعار در عمل اجرایی شود. فرد انقلابی باید عاقل، اهل تدبیر، مردمدار و با رویکرد دینی نوکر مردم باشد.
امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد: با شرایط سخت اقتصادی مواجه هستیم مردم عزیز شرایط را درک می کنند همان گونه که ۴۰ سال در مقابل هجمه های دشمنان مقاومت کردند. مسؤلین باید قدردان این مردم شریف باشند و تلاش کنند کام مردم را با امنیت و رفاه اقتصادی شیرین کنند.
امام جمعه ساوه اظهار داشت: توجه به مناطق حاشیه یک حرکت جهادی نیاز دارد استفاده از ظرفیت بسیج میتوان بخش اعظمی از مشکلات را حل کند.

1400/08/23
10:22:45
5.0 / 5
1563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لباس نو