حمایت صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

حمایت صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت این صندوق از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی همچون گذشته اطلاع داد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت جشنواره کارآفرینی و فن آفرینی شیخ بهایی را یکی از اصلی ترین رویدادهای ساماندهی شده در حوزه فناوری و نوآوری عنوان نمود و اضافه کرد: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی بعنوان یکی از برترین رویدادهای فناوری و فن آفرینی کشور همواره کوشیده شرکتهای دانش بنیان در جهت حل مسائل و چالش های اساسی کشور گام بردارند.
رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی ضمن اشاره به این که شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان موفق به سرمایه گذاران بعنوان یکی از اهدف اصلی جشنواره به حساب می آید، خاطرنشان کرد: نهادینه شدن این گام بلند با هدف پشتیبانی از ایده های دانش بنیان در جشنواره می تواند سبب توسعه فناوری و زمینه ساز شکل گیری اقتصاد دانش بنیان در کشور شود.
وحدت ضمن اشاره به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزیدگان جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی همچون سالهای گذشته، اضافه کرد: با عنایت به این که هدف این رویداد پشتیبانی از شرکتهای فناور و نوآور است و در جهت اهداف و وظایف صندوق نوآوری فعالیت می کند، برگزیدگان جشنواره می توانند از تسهیلات ارزانقیمت صندوق بهره مند شوند.
وی بر لزوم پیوند خدمات جدید تأمین مالی مانند تأمین مالی جمعی(CrowdFunding) به جشنواره اشاره و بر لزوم امکان سنجی جهت راه اندازی این خدمت توسط مسؤلان صندوق و جشنواره تصریح کرد.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روزهای ۲۶ و ۲۷ آبان ماه سالجاری به صورت حضوری و آنلاین در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد. پیش از این هم به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی جلسات داوری بخش های مختلف جشنواره برگزار شده است.
منبع:

1400/08/24
21:06:43
5.0 / 5
1039
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , خدمات , صندوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس نو