رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل خبر داد؛

تصویب موافقت نامه بودجه ۱۴۰۰ برای تکمیل ۵۰۰ پروژه در اردبیل

تصویب موافقت نامه بودجه ۱۴۰۰ برای تکمیل ۵۰۰ پروژه در اردبیل

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل اظهار داشت: الان ۵۰۰ پروژه در استان اردبیل درحال اجراست و برای تکمیل و اتمام این طرح ها موافقت نامه بودجه ۱۴۰۰ به تصویب رسید.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، داوود شایقی که ظهر سه شنبه که در نشست کمیته برنامه ریزی استان اردبیل سخن می گفت، با اشاره به اینکه مقیاس استانی بودجه ۱۴۰۰ با هدف بهبود فرآیندها طراحی شده است، اظهار نمود: سهم بودجه استان اردبیل در سال ۱۴۰۰ بیشتر از ۱۷ هزار و ۲۸۰ میلیاردریال تعیین شده است که ۷۸ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.
وی به نگاههای اصلی بودجه سالجاری اشاره نمود و اضافه کرد: اثر بخشی فعالیت ها و اقدامات، با هدف تکمیل و اتمام پروژه ها و کاهش هزینه های جاری جز اولویت های سازمان برنامه و بودجه در استان اردبیل است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اختصاص منابع مالی مناسب به استان اردبیل امسال اطلاع داد و اظهار داشت: الان بیشتر از ۵۰۰ پروژه در بخش های مختلف استان در حال انجام می باشد و پیشبینی می شود با تصویب موافقت نامه بودجه ۱۴۰۰ اردبیل این طرح ها به بهره برداری برسد.
شایقی بیان نمود: در کنار طرح های توسعه و نگهداری در دستگاههای اجرایی، تلاش می شود تا در جهت توسعه اقتصادی استان اردبیل، هم قدم های مثبتی را برداریم.
وی کنترل تورم و کوشش برای رسیدن به ثبات اقتصادی را از اهداف سازمان مدیریت و برنامه ریزی در کل کشور اعلام نمود و اظهار داشت: نخستین گام در جهت رسیدن به این اهداف حفظ ارزش پول ملی، است و باید در دستگاههای اجرایی برنامه ریزی بگونه ای باشد که منابع و مصارف مدیریت شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی و تقویت نظام اقتصادی تصریح کرد و اضافه کرد: باید طرح و برنامه ریزی های مناسبی هم در جهت بهبود معیشت مردم و کاهش تورم در جامعه برداشت.

1400/08/25
23:06:32
5.0 / 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس نو