ادامه بررسی تبصره های بودجه ۱۴۰۱ در دو نوبت صبح و بعدازظهر

کمیته ای جهت بررسی افزایش پلکانی حقوق کارکنان تشکیل شد

کمیته ای جهت بررسی افزایش پلکانی حقوق کارکنان تشکیل شد

لباس نو: جزئیات و بندها و تبصره های بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با حضور رئیس جمهور و همه اعضای کابینه مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، جلسات فوق العاده هیات دولت جهت بررسی و تدوین بودجه ۱۴۰۱ کل کشور روز پنجشنبه در دو نوبت بامداد و بعدازظهر تشکیل شد و در آن در مورد افزایش حقوق کارکنان مقرر شد کمیته ای این مورد را بررسی کند بگونه ای که افزایش حقوق به صورت پلکانی صورت گیرد تا کارکنانی که حقوق کمتری دریافت می کنند افزایش حقوق بیشتری داشته باشند.
در این جلسه همینطور در جهت مردمی کردن اقتصاد و مشارکت مردم در اداره امور مقرر شد دستگاههای اجرایی پروژه های نیمه تمام در سطح استانی و ملی را با مشارکت بخش خصوصی تکمیل کنند.
در جلسه هیات وزیران برای توسعه اینترنت همگانی و دسترسی همه آحاد مردم به اینترنت تصمیم گرفته شد تا توسعه و تکمیل زیرساخت های برق رسانی به روستاهای فاقد برق کشور با اولویت و به سرعت صورت گیرد.
در این جلسه همینطور با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی، حدود ۷ هزار میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ به منظور جبران خسارت کشاورزان اختصاص پیدا کند تا در صورت تایید نهایی توسط مجلس شورای اسلامی، این مبلغ در این حوزه هزینه شود.
در جلسه هیات دولت همینطور در زمینه اختلاف فدراسیون فوتبال، صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان در مورد حق تبلیغات محیطی تصمیم گرفته شد کارگروهی متشکل از این سه دستگاه مبحث را بررسی و پیشنهاد مشخصی را برای تصویب به هیات دولت عرضه نماید.
هیات دولت برای ادامه بررسی تبصره های بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و جزئیات آن فردا جمعه هم تشکیل جلسه فوق العاده خواهد داد.
منبع:

1400/09/11
23:35:25
5.0 / 5
674
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس نو