برترین طراحی های حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی معرفی می گردند

برترین طراحی های حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی معرفی می گردند

به گزارش لباس نو فراخوان اولین دوره جایزه طراحی ایران، ویژه برترین طراحی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت منتشر گردید.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، این فراخوان که کار مشترکی است میان مرکز طراحی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران ساخت با هدف ارزیابی و اعلام برترین تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در حوزه های مختلف برگزار می گردد.
در این فراخوان «برترین طراحی تجهیزات»، «برترین طراحی خدمات» و «برترین طراحی بسته بندی» انتخاب می شوند و همه شرکتهای حاضر در نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت می توانند در این رقابت شرکت نمایند.
رضا اسدی فرد، دبیر نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت درباره این جایزه و حمایت های مرکز طراحی ایران از شرکتهای حاضر، اظهار داشت: طراحی صنعتی نقشی اثرگذار در توسعه بازار شرکتهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، بخصوص توسعه بازارهای صادراتی آنها دارد.
وی ادامه داد: بر همین اساس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت ها و تسهیلات متنوعی را برای ارتقا و بهبود فرایند طراحی صنعتی شرکتهای دانش بنیان درنظر گرفته است.
همچون حمایت های عرضه شده در این فراخوان میتوان به حمایت بلاعوض ۳۰۰ میلیون ریالی از فرایند طراحی صنعتی و بسته بندی، پشتیبانی از خدمات نمونه سازی و پرینت سه بعدی تا سقف ۱.۵ میلیاردریال، اعطای تسهیلات کم بهره تا سقف ۳ میلیاردریالی از فرایند طراحی صنعتی ویژه شرکتهای حاضر در نمایشگاه، معرفی طراحان برجسته کشور به شرکت ها و نظارت بر فعالیت آنها و عرضه مشاوره مجانی طراحی صنعتی در نمایشگاه اشاره نمود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، متقاضیان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https: //daneshbonyan.isti.ir/ رجوع کنند.1400/09/14
22:34:52
5.0 / 5
994
تگهای خبر: اینترنت , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس نو