تولید بیشتر از ۱۵ نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان

تولید بیشتر از ۱۵ نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان

به گزارش لباس نو خوزستان عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان اظهار داشت: سازمان جهاد دانشگاهی توانسته بیشتر از ۱۵ نوع فیلتر شامل فیلتر هوا، سوخت، روغن و هیدرولیک را تولید و نیاز صنایع را تأمین کند که با این اقدام مانع خروج ارز از کشور شده است.مهدی پشم فروش امروز (۹ دی ماه) در حاشیه کارگاه آموزشی اصول فیلتراسیون که در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خوزستان برگزار شد، در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی که توسط سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان برگزار شد، این است تا رجوع کنندگان نسبت به مسائل تخصصی در مورد فیلتراسیون آگاه شوند.

وی ضمن اشاره به این که استقبال خوبی از این کارگاه شد، اضافه کرد: فیلتراسیون یک فرایند مکانیکی_فیزیکی است و سیستمی مهم و اجتناب ناپذیر در صنایع به شمار می آید که وجود آن در دستگاه ها الزامی است.

عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان اظهار داشت: فیلتراسیون بازار بسیار خوبی در ایران دارد و با عنایت به پتانسیل مصرفی آن در صنایع بخصوص نفت، گاز، پتروشیمی و حفاری، سازمان جهاد دانشگاهی با عنایت به رسالت انقلابی و جهادی خود و در جهت منویات مقام معظم رهبری مبادرت به راه اندازی واحد پژوهش و آرندی و تولید فیلترهای مورد نیاز صنعت کرده است.

پشم فروش بیان نمود: سازمان جهاد دانشگاهی توانسته بیشتر از ۱۵ نوع فیلتر شامل فیلتر هوا، سوخت، روغن و هیدرولیک را تولید و نیاز صنایع را تأمین کند که با این اقدام مانع خروج ارز از کشور شده است.

وی اضافه کرد: تابحال بیشتر از ۷ هزار فیلتر، به صنایع نفت و حفاری فروخته شده است و با عنایت به قراردادهایی که وجود دارد درحال تأمین نیاز سایر صنایع هستیم.

منبع:

1400/10/09
13:49:18
5.0 / 5
974
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لباس نو