آخرین وضعیت چابهار در بارندگی های اخیر

آخرین وضعیت چابهار در بارندگی های اخیر

به گزارش لباس نو طبق اعلام مسؤلان منطقه آزاد چابهار در بارندگی اخیر طی اقدامات صورت گرفته وضعیت مردم همچون حاشیه نشین ها و کارتون خواب ها فعلاً ساماندهی شده ولی خسارت وارده ناشی از آب گرفتگی هایی است که هنوز میزان آن مشخص نمی باشد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، در ایام گذشته بارندگی شدیدی در منطقه چابهار و حواشی آن اتفاق افتاد؛ به صورتی که پیگیری آخرین وضعیت از مسؤلان منطقه آزاد چابهار نشان داده است که بارندگی در بعضی مناطق بیشتر از ۱۰۰ میلیمتر در روز هم رسیده و رکوردهای بارش در ۴۰ سال قبل را در منطقه چابهار جابجا کرده است.
بر اساس این گزارش با ورود نیروهای منطقه ای، امدادی و مردمی وضعیت تا حدودی ساماندهی شده است و در همین جریان برای حاشیه نشین ها و کارتن خواب ها اسکان موقت داده شده و در مجموع هم اکنون مشکل جدی در چابهار وجود ندارد. اما مشکل اصلی در منطقه کنارک به علت نوع بافت آن است که در بارندگی های گذشته هم گرفتار مشکل و آبگرفتگی می شد و الان خانه ها در این منطقه درگیر آبگرفتگی هستند.
این در حالی است که در آخرین تصمیم دریافت شده مقرر شده است تا سازمان منطقه آزاد چابهار ۲۰ میلیارد تومان اعتبار جهت کمک به ساماندهی خدمات شهری کنارک اختصاص دهد که این میزان اعتبار به فراخور عرضه طرح ها، نقشه ها و روند پیشرفت کار پرداخت خواهد شد.
منبع:

1400/10/12
23:00:20
5.0 / 5
883
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لباس نو