معاون استاندار لرستان:

۹۰ درصد شرکتهای پروازی، بخش خصوصی هستند

۹۰ درصد شرکتهای پروازی، بخش خصوصی هستند

لرستان معاون عمرانی استانداری لرستان اظهار داشت: ۹۰ درصد شرکتهای پروازی، بخش خصوصی هستند.


احمدرضا دالوند در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: بالغ بر ۹۰ درصد شرکتهای پروازی بخش خصوصی است و برای بخش خصوصی هم یک نفر باید چارتر کننده وجود داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: برای هر پرواز باید مسافر به اندازه کافی وجود داشته باشد هر پروازی که کامل نرود با عنایت به وضع اقتصادی که در بعضی شرکتهای هواپیمایی وجود دارد شرکت سریع عقب نشینی می کند.
معاون استاندار لرستان تصریح کرد: در این راستا به جد دنبال هستیم و احتمالاً با وزیر راه جلسه برگزار می شود و با آسمان و ماهان هم وارد مذاکره خواهیم شد.
دالوند افزود: تلاش خواهیم کرد پرواز تهران را تثبیت نماییم و تعداد آنها را زیاد نماییم به صورتی که در طول روز دو پرواز را داشته باشیم.
وی بیان نمود: برای پرواز مشهد هم یا باید پرواز دولتی پیدا نماییم که هم اکنون با وضعیت و تحریم هایی که وجود دارد زمین گیر شده اند.
معاون استاندار لرستان افزود: هواپیماهای پرواز خرم آباد باید به خاطر بعد مسافتی و تعداد مسافر کمتر هواپیمای کوچک باشند که متأسفانه هواپیما کوچک هم خیلی نداریم.
دالوند اظهار داشت: اغلب هواپیماهای کوچک یا ایرباس دارند یا بوئینگ هستند که کمترین ظرفیت آنها ۱۶۰ نفر بوده و کافی است در هر پرواز ۳۰ نفر نیاید و آن شرکت زیان ده می شود.
وی اظهار نمود: هم اکنون با تحریم هایی که وجود دارد برای آنها به صرفه نیست ولی درحال تلاش هستیم که به نتیجه مطلوب برسیم.
معاون عمرانی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: تلاش می نماییم طی دو سه هفته آینده به یک نتیجه برسیم.1400/10/24
12:17:26
5.0 / 5
534
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس نو