نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:

نسبت به مالیات تعیین شده برای کرمان گلایه داریم

نسبت به مالیات تعیین شده برای کرمان گلایه داریم

کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نسبت به افزایش 128 درصدی مالیات استان کرمان در بودجه 1401 گلایه داریم و اگر تجدیدنظر نشود مشکلاتی برای استان به وجود می آورد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا محمدمهدی زاهدی در مراسم معارفه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان بیان کرد: همه کسانی که اینجا هستند مدیریتی در یک سطحی داشتند اما در دوران برزخی مدیریت کار برای مدیر خیلی مشکل است.
وی اضافه کرد: اداره این دستگاه خیلی مشکل است اما آقای شهسواری در طول این مدت بعنوان سرپرست بهترین خودرا نشان داد و برای آقای سلطانی نژاد آرزوی موفقیت داریم.
زاهدی افزود: امورات باید با هماهنگی باشد اما هماهنگی به تنهایی کافی نیست؛ سایر ادارات، نهادها و سازمان های مرتبط علاوه بر هماهنگی باید حمایت کنند.
وی اشاره کرد: ما در استان کرمان در موضوع مالیاتی بسیار گلایه داریم؛ چگونه می شود بدون نظر مسئولین استان ۱۲۸ درصد مالیات استان را برای سال ۱۴۰۱ بالا برند.
زاهدی افزود: در لایحه بودجه سال آینده صندوق پیشرفت و توسعه گذاشته شده، ما مناطق محروم بسیاری در استان داریم و باید پولی باشد تا کار شود. امیدواریم تجدید نظر شود وگرنه مشکل جدی برای استان ایجاد می شود.
وی همین طور تاکید کرد: فشار زیادی که به تولیدکننده برای گرفتن رتبه می آوریم ظلم است. جلوی فرار مالیاتی باید گرفته شود اما فشار مالیاتی به تولیدکننده ظلم است.
زاهدی اشاره کرد: شفاف سازی امورات و پاک بودن سیستم به ویژه در ارتباطات با بخش های خصوصی بسیار مهمست تا خدشه ای به مدیران وارد نشود.
بنابر این گزارش در این مراسم از زحمات حمید شهسواری تقدیر و صادق سلطانی نژاد بعنوان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان معرفی گردید.1400/10/27
23:31:00
5.0 / 5
924
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , صندوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لباس نو