سرپرست معاونت زراعت وزارت جهاد كشاورزی:

در حوزه تکنولوژی کشاورزی نسبت به سایر کشورها عقب هستیم

در حوزه تکنولوژی کشاورزی نسبت به سایر کشورها عقب هستیم

به گزارش لباس نو سرپرست معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: در حوزه تکنولوژی در بخش کشاورزی نسبت به سایر کشورها عقب هستیم و البته در این سال ها خوشبختانه قدم های مؤثری برای حل این نقصها برداشته ایم.به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا علیرضا مهاجر در مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی (ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون، نهاده ها، سیستم های آبیاری و تجهیزات گلخانه ای) که درمشهد برگزار شد، گفت: با ارتقاء کیفیت، کمیت و تکنولوژی امکان تولید ۱۰۰درصدی دنباله بندها در کشور وجود دارد.

وی در مورد اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی در مشهد بیان کرد: مشهد یکی از شهرهای بزرگ کشور به لحاظ توریستی، صنعتی، اقدامات زیربنایی، تولید ادوات کشاورزی نظیر دنباله بندها، ملزومات آبیاری مدرن و تولید بذر است.

سرپرست معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: باتوجه به پتانسیل های بالای استان خراسان رضوی، این نمایشگاه به سبب جذب کشاورزان و متخصصان حوزه های مختلف کشاورزی می تواند نیاز کشور را به تولید دنباله بند در داخل کشور تامین کند.

وی در مورد اهمیت تکنولوژی در بخش کشاورزی بیان کرد: در این سال ها تمام فکر ما تولید تراکتور بود درحالی که ارتقاء تکنولوژی کاشت، داشت و برداشت بسیار مهم تر از تولید تراکتور است.

مهاجر افزود: در حوزه تکنولوژی در بخش کشاورزی نسبت به سایر کشورها عقب هستیم و البته در این سال ها خوشبختانه قدم های مؤثری برای حل این نقصها برداشته ایم.

منبع:

1400/11/05
22:26:46
5.0 / 5
666
تگهای خبر: تولید , صنعت , صنعتی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس نو