رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد:

احیای ۸ کارخانه و بازگشت ۵۰۰ نفر به اشتغال در ۶ ماه اخیر

احیای ۸ کارخانه و بازگشت ۵۰۰ نفر به اشتغال در ۶ ماه اخیر

لباس نو: گلستان رییس کل دادگستری استان گلستان از احیای هشت کارخانه تعطیل شده و بازگشت به کار 500 نفر در 6 ماه اخیر آگاهی داد.


حیدر آسیابی امروز در جمع خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب و توفیقات نظام در ۴۳ سال گذشته، اظهار نمود: امروز اگر ضعفی در کشور وجود دارد مرتبط به خود مدیران و عملکرد آنهاست وگرنه کشور مدام با وجود همه دشمنی ها درحال پیشرفت و توسعه است.
وی با اعلان اینکه امروز در عرصه های مختلف سیاسی، علمی و نظامی به جایگاهی رسیده ایم که دوست و دشمن به آن غبطه می خورند، اضافه کرد: اگر دستاوردهای جنگ تحمیلی و دفاع از حرم نبود دشمن با ما پای میز مذاکره نمی آمد برای اینکه آنها می دانند که اتحاد جهانی هم توان مقابله با عزم و اراده مردم و ملت ما را ندارند.
رییس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر این که بنظر می رسد در تبیین این دستاوردها باید انعکاس ویژه تری داشته باشیم، اشاره کرد: کار رسانه ای قوی در تبیین دستاوردهای انقلاب یکی از ضرورت های امروز کشور است که در این حوزه شما خبرنگاران در خط مقدم هستید.
آسیابی با تاکید بر این که آنچه ما از دوران پیش از انقلاب یادمان هست جز خفقان و فقر چیزی یادمان نمی آید، اظهار داشت: امروز سطح سواد، تعداد سرشار پزشک، بیمارستانهای تخصصی؛ جاده ها، امکانات و تجهیزات شخصی در منازل قابل مقایسه با پیش از انقلاب نیست و حتی بطورمثال مبل را ما قبل انقلاب اصلا ندیدیم.
وی با اشاره به این که شاه ملعون موقع فرار ۱۰۰ میلیارد دلار را از کشور با خودش خارج کرد، افزود: به این نکته توجه کنید که این مبلغ در آن زمان یک مبلغ ماورای نجومی بوده است.
رییس کل دادگستری استان گلستان با اعلان اینکه بنده ۶ ماه هست که مسئولیت قبول کرده و در این مسند قرار گرفته ام، اشاره کرد: در همین فرصت کم از همه حوزه های قضایی استان حداقل یک دفعه و برخی را تا چهار بار بازدید کرده ام با این توضیح که بازدیدها هم این نبوده که در دفتر رییس دادگستری و دادستان را ببینیم، بلکه تک تک اتاقهای همکاران حتی آبدارخانه را سرکشی کردیم.
آسیابی با تاکید بر این که در این بازدیدها هم نقاط ضعف و قوت و هم نیازمندی ها بررسی شده است، اظهار نمود: به جز تعدادی از نیازمندی های کلان الباقی نیازها را ظرف یک تا دو هفته به قید فوریت و با جدیت تامین کرده ایم.
وی با بیان این نکته که تمامی بازدیدها همراه با دیدارهای مردمی و حضور در شهرک و ناحیه های صنعتی شهرستان ها و برگزاری جلسه در محل خود شهرک صنعتی بوده است، افزود: بصورت نمونه مشکل سند شهرک صنعتی بندر ترکمن که ۱۸ سال بود مرتفع نشده بود پس از ۴۸ ساعت از بازدید و جلسه ضمن رفع اشکال سند صادر شد.
رییس کل دادگستری استان گلستان با اعلان اینکه در جریان این بازدیدها ۸ کارخانه احیا و ۵۰۰ نفر بازگشت به کار داشته اند، اشاره کرد: هر سهشنبه از شروع بامداد تا هر زمانی که ارباب رجوع حضور داشته باشد دیدارهای مردمی را خواهیم داشت.
منبع:

1400/11/16
23:18:28
5.0 / 5
480
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , دلار , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لباس نو