وزیر نیرو عنوان كرد؛

پشتیبانی پروژه های مصوب سفرهای استانی

پشتیبانی پروژه های مصوب سفرهای استانی

به گزارش لباس نو گلستان وزیر نیرو اظهار داشت: ما مدیران استانی را پشتیبانی و تقویت می نماییم تا بتوانند پروژه های مصوب سفرهای استانی را اجرائی کنند.


علی اکبر محرابیان ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهر گرگان با تبریک حلول ماه شعبان اظهار نمود: متأسفانه ما با حجم وسیعی از پروژه های نیمه تمام طرف می باشیم که متأسفانه خیلی از این پروژه ها طی سالهای قبل شرایط مناسبی را طی نکرده است و مهم ترین برنامه و هدف سفر ما شناسایی و اولویت بندی پروژه های نیمه تمام به همراه شروع تعدادی از پروژه های اضطراری دیگر در دستور کار قرار دهیم.
وی به فواید سفرهای استانی هیئت دولت اشاره نمود و اضافه کرد: در سفرهای استانی کل دولت بر روی مسائل یک استان متمرکز می شود و بصورت پیشنهادهایی که از قبل آمده مسائل مورد بررسی می گیرد و بعد از بازدید میدانی در استان موردنظر مصوب می شود و در دستور کار دولت قرار می گیرد.
وزیر نیرو با اعلان اینکه عملیات اجرائی مصوبات سفر هیئت دولت بر عهده مدیران، کارشناسان و پیمانکاران استانی است، اظهار داشت: ما مدیران استانی را پشتیبانی و تقویت می نماییم تا بتوانند پروژه های مصوب سفرهای استانی را اجرائی کنند.
محرابیان با اعلان اینکه درباب سفر هیئت دولت به استان گلستان، چندین جلسه در سطح وزارت نیرو انجام شد که ماحصل آن حدود 17 مصوبه بوده است، اشاره کرد: با اجرای بموقع این مصوبات بخش قابل توجهی از مشکلات استان گلستان در زمینه آب، برق، فاضلاب برطرف خواهد شد.
وی مصوبات سفر هیئت دولت به استان گلستان را مطلوب خواند و تصریح کرد: در صورتیکه مصوبات سفر رییس جمهور به گلستان بموقع اجرا شود بخش قابل توجهی از مشکلات استان مرتفع خواهد شد.منبع:

1400/12/13
16:35:56
5.0 / 5
756
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس نو