هشدار به شركت پشتیبانی امور دام

مرغها روی دست مرغداران ماند!

مرغها روی دست مرغداران ماند!

به گزارش لباس نو دبیرکانون مرغداران گوشتی اظهار داشت: با مازاد تولید مرغ گرم مواجهیم و این در حالیست که مرغ منجمد هم به بازار تزریق شده است؛ به همین جهت بازار دیگر کشش جذب مرغ های ساخته شده را ندارد و مرغ ها بر روی دست مرغداران مانده است.پرویز فروغی در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه مرغ در سالن های پرورش مرغ تلمبار شده است، اظهار داشت: اغلب مرغداران زمان تحویل مرغ هایشان رسیده ولی بازار کشش جذب آنرا ندارد و خریداری نیست.

وی افزود: با مازاد تولید مواجهیم و این در حالیست که مرغ منجمد هم وارد بازار شده و همین مبحث تقاضای مرغ گرم را کم کرده و مرغ ها روی دست مرغداران مانده است.

دبیرکانون مرغداران گوشتی افزود: تاخیر در ارسال و بارگیری نهاده های دامی هم همچنان به قوت خود باقی است.

فروغی خاطرنشان کرد: اگر شرکت پشتیبانی امور دام به این مورد ورود و مبادرت به خرید این مرغ ها برای ذخایر کشور نکند فاجعه رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه بارها پیگیر این مورد بودیم ولی به ما اعلام گردید که ذخایر هم پر است و نیازی وجود ندارد، اضافه کرد: باید برای این مورد فکری شود. درست است که بیشتر از نیاز کشور جوجه ریزی شده ولی تزریق مرغ منجمد به بازار هم سبب شده که بازار اشباع شود و مردم هم از مرغ های منجمد خریداری کنند.

منبع:

1401/01/18
12:33:06
5.0 / 5
307
تگهای خبر: تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس نو