رئیس بسیج اصناف:

روابط تجاری با بخش اقتصادی سوریه برقرار شده است

روابط تجاری با بخش اقتصادی سوریه برقرار شده است

به گزارش لباس نو رئیس بسیج اصناف اظهار داشت: با هدف گسترش تعاملات اقتصادی و با تلاشهای صورت گرفته روابط تجاری با بخش اقتصادی کشور سوریه برقرار شده است.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، سردار غلامرضا حسن پور ظهر پنجشنبه در دیدار با مسؤلان اتاق بازرگانی و اصناف استان سمنان به میزبانی اتاق سمنان تصریح کرد: با هدف گسترش تعاملات اقتصادی و با تلاشهای صورت گرفته روابط تجاری با بخش اقتصادی کشور سوریه برقرار شده است.
وی با اشاره به اینکه همکاریهای صورت پذیرفته با اتاق بازرگانی، این گشایش تجاری را صورت داده است، اضافه کرد: امیدواریم از ظرفیت های اقتصادی پیش آمده به خوبی استفاده نماییم.
رئیس بسیج اصناف با اشاره به اینکه توسعه تجاری افغانستان و ترکمنستان هم در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه با محوریت بررسی فرصت های اقتصادی همچون اقداماتی است که باید انجام بپذیرد.
حسن پور ضمن اشاره به لزوم شناساندن ظرفیت های اصناف ایران اسلامی، بیان نمود: توانمندی های متنوع صنعتی استان سمنان این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم با کشورهای منطقه تعاملات تجاری داشته باشیم.
مهدی عجم رئیس بسیج اصناف استان سمنان هم با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت پذیرفته با اعضای اتاق بازرگانی و کارآفرینان، نشست های مختلفی با محوریت صادرات محصولات به سوریه برگزار شده است، اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده طی ماههای آینده هیأت تجاری متشکل از صنعتگران و تولیدکنندگان استان سمنان به این کشور سفر خواهند کرد.


منبع:

1401/01/26
15:24:04
5.0 / 5
510
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لباس نو