آذری:

افزایش بازه زمانی فروش بلیط قطار و هواپیما یک گام برای رونق صنعت گردشگری است

افزایش بازه زمانی فروش بلیط قطار و هواپیما یک گام برای رونق صنعت گردشگری است

به گزارش لباس نو یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: افزایش بازه زمانی پیش فروش بلیط قطار و هواپیما می تواند گامی مثبت در جهت جذب توریست و رنق صنعت گردشگری کشور باشد.


علی آذری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ضرورت افزایش بازه زمانی فروش بلیط قطار و هواپیما برای فرصت داشتن گردشگران برای برنامه ریزی اشاره کرد: از نظر بنده به خاطر وضعیت اقتصادی ناپایداری که در سطح کشور حاکم شده است، بلیط های هواپیما و قطار فقط برای یک بازه زمانی محدود پیش فروش می شود، اما واقعیت این است که ما نباید اجازه دهیم وضعیت اقتصادی بر روی توسعه صنعت گردشگری اثر منفی بگذارد.
ایشان سپس اظهار نمود: ما هرچه بیشتر بتوانیم امکانات و خدمات بهتری در زمینه گردشگری به مردم و حتی توریستهای خارجی ارائه نماییم و زمینه برنامه ریزی طولانی مدت برای گردشگران را فراهم نماییم، یک قدم به شکوفایی صنعت گردشگری کشور نزدیک تر خواهیم شد.
نماینده مردم قوچان در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: بنده فکر می کنم که افزایش بازه زمانی فروش بلیط قطار و هواپیما می تواند به رونق صنعت گردشگری در کشور کمک نماید. یکی از ظرفیت هایی که برای توسعه کشور باید بطور جدی به آن پرداخته شود، صنعت گردشگریست. متاسفانه ما در طول این سال ها آنطور که باید و شاید به این صنعت توجه نداشتیم.
ایشان سپس اشاره کرد: با پرداختن به این موارد ما می توانیم مشوق هایی برای گردشگران فراهم نماییم. بسیاری از کشورهای دیگر بصورت چندماهه پیش فروش بلیط های خودرا انجام می دهند. ما نیز باید نگاه کارشناسانه در این عرصه داشته و از همین گام های کوچک برای توسعه صنعت گردشگری شروع نماییم.
منبع:

1401/02/06
23:12:20
5.0 / 5
5349
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس نو